Úterý 24. října. Svátek má Nina.

UniCredit Bank startuje s PRESTO Půjčkou na bydlení, jako první na trhu nabídne až milion korun bez zajištění

25.02.2016 11:02 Tisková zpráva: UniCredit Bank

V letošním roce se očekává, že se do větší rekonstrukce svého bydlení pustí na 20 tisíc českých domácností. Pokud navíc přihlédneme k faktu, že v České republice stále existuje přes 480 tisíc družstevních bytů, u kterých je financování tradičním hypotečním úvěrem složité, má trh s výhodnými spotřebitelskými půjčkami na bydlení potenciál až několika desítek miliard korun ročně.

„Přicházíme s řešením pro všechny, kteří plánují výdaje spojené s bydlením – například na rekonstrukci bytu, odkoupení bytu do soukromého vlastnictví či převod družstevního podílu. Jako první banka na trhu poskytneme klientům půjčku na bydlení bez zajištění do výše 1 milionu korun a s bezkonkurenčním úrokem od 4,9 % p.a.,“ říká Dalibor Mička, ředitel pro financování domácností UniCredit Bank.

S PRESTO Půjčkou na bydlení tak lze získat až 1 milion korun na všechny potřeby spojené s bydlením včetně kombinace více účelů. Banka přitom nevyžaduje zajištění nemovitostí, stačí do šesti měsíců doložit účel prostředků. Do 350 tisíc korun není ani zapotřebí spolužadatele. Doklady mohou být datovány až rok před čerpáním úvěru. Půjčit si lze až na 120 měsíců za jedinečnou úrokovou sazbu již od 4,9 % p.a. Správa a vedení úvěru je zcela zdarma.

Produkt vychází z oblíbené neúčelové PRESTO Půjčky a nabízí tak výhody s ní spojené, například možnost odložit až 5 měsíčních splátek. K PRESTO Půjčce na bydlení lze rovněž zřídit výhodné pojištění nebo jedinečný bezpoplatkový účet U konto – uvedené produkty však nejsou podmínkou pro získání výhodné úrokové sazby.

Novou PRESTO Půjčku na bydlení můžete získat na všech pobočkách UniCredit Bank či UniCredit Bank Expres.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *