Čtvrtek 26. listopadu. Svátek má Artur.

Úspěšný projekt Mlýnský rybník se díky velkému zájmu dočká II. etapy výstavby rodinných domů

07.05.2012 05:05 Tisková zpráva:

V I. etapě projektu vyrostlo v Dobřejovicích 17 rodinných domů a dvojdomů, určených pro trvalé bydlení. Z důvodu velkého zájmu o domy a jejich rychlého prodeje se developer rozhodl realizovat i druhou etapu. „Velký zájem v první etapě nás překvapil, nečekali jsme to. Proto jsme se rozhodli zrealizovat i druhou etapou. Lokace Dobřejovic je velmi žádaná. Je dobře dostupná po dálnici i městskou dopravou. Zdejší zázemí nabízí klidnou lokaci, perfektní občanskou vybavenost a blízkost přírodních parků. V dosahu je obchodní a společenské centrum Průhonice-Čestlice,“ říká René Skala, jednatel společnosti, a dodává, že navazují na předešlé úspěšné sezóny, kdy byl o rodinné domy developera enormní zájem.

Bude přistavěno 17 rodinných domů ve stylu staroanglické architektury. I ta je jedním z důvodů velkého zájmu, neboť je k architektuře dnešních rodinných domů vítanou alternativou. Viktoriánský styl je v Anglii, Nizozemí či Americe prověřen již více než sto lety, a to jak z hlediska vzhledu tak kvality konstrukce. „Náš projekt je z pohledu architektury zcela výjimečný. Nabídne klientům obytný soubor v jednotné architektuře s využitím prvků tradiční staroanglické architektury. Mnoho zájemců o vlastní bydlení je již unaveno a znechuceno novodobou „architekturou,“ dodává Skala. Domy jsou stavěny za použití klasických a prvotřídních materiálů a technologií, cena je přitom srovnatelná s konkurenčními projekty. Investice do domu se vyplatí nejenom z hlediska kvality. Spolu se specifickou podobou domu jsou důvodem, proč domy časem neztrácejí na hodnotě a v budoucnu se zhodnotí.

Zájem o domy v Dobřejovicích dokládá přetrvávající oblibu příměstského bydlení. Je řešením pro ty, kteří chtějí žít poblíž města a zároveň si užít bydlení s nádechem venkovského života. Předpokládané dokončení domů v II. etapě je v prosinci roku 2012.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *