EUR 24.730

USD 22.807

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.730

USD 22.807

13. 01. 2023

0 komentářů

Vezměte to od podlahy a šetřete na energiích díky úspornému bydlení

 

V pondělí 16. ledna startuje kampaň ČSOB Stavební spořitelny na podporu prodeje nezajištěných úvěrů na úsporné bydlení. Kampaň bude k vidění v televizi (Nova Group a FTV Prima), na poradenských místech ČSOB Stavební spořitelny a v online médiích poběží až do druhé poloviny února.

Loading 

„Jsme nadšeni ze zájmu našich klientů o produkty, které podporují udržitelné bydlení, proto jim jdeme naproti a na úsporné bydlení, což je třeba zateplení, nákup nových oken a dveří či pořízení fotovoltaiky si klient může u ČSOB Stavební spořitelny půjčit až 2,5 milionu korun bez zajištění, se splatností až 20 let. To znamená s nízkou měsíční splátkou. Nyní může navíc získat ještě od ČSOB Stavební spořitelny prémii až 5 000 korun ročně. Díky rekonstrukci může klient svou nemovitost zhodnotit a zároveň ušetřit na měsíčních platbách za energie. Další peníze může ušetřit, když si požádá a získá dotace z programu Nová zelená úsporám. Získanou dotaci pak může použít třeba i jako mimořádnou splátku úvěru,“ sděluje ke kampani Vlastimil Nigrin, člen představenstva ČSOB Stavební spořitelny.

V ČSOB Stavební spořitelně je možné si půjčit peníze na úsporné bydlení se splatností až na 20 let. Nyní navíc s prémií až 5000 Kč ročně na související stavebko. Ta je připisovaná na účet stavebního spoření čtvrtletně a činí 0,05 % z cílové částky stavebního spoření, k němuž se meziúvěr váže. Maximální prémii 5 000 Kč ročně lze získat při cílové částce 2,5 milionu korun a splnění všech podmínek akce Nezajištěný meziúvěr na úsporné bydlení.

Na kreativě a realizaci kampaně se podílely kreativní agentura Zaraguza a mediální agentura Publicis Groupe. Spot můžete shlédnout zde https://youtu.be/qBP5SfqPuKk.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

spořit na bydlení

Jak si spořit na bydlení, když už nechcete stavební spoření

Podpora stavebního spoření byla omezena na pouhých tisíc korun státní podpory za rok. A to při úložce 20 000 Kč ročně. Pokud vezmeme v úvahu to, že výkonnost stavebního spoření je velmi nízká a v posledních letech nedokázala ani porazit inflaci, tak je možná čas najít si jiný způsob spoření na bydlení.

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

21. 03. 2024

stavební spoření 2024

Vyplatí se stavební spoření v roce 2024?

V rámci konsolidačního balíčku byla opět snížena podpora stavebního spoření. Přítom ale už v minulých letech víceméně platilo, že šlo o velmi konzervativní formu spoření/investice. Která nedokázala porazit ani inflaci a to ani po započtení státní podpory. Jak je to se stavebním spořením nyní? Vyplatí se a pro koho?

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

05. 02. 2024

Další ročník programu Nová zelená úsporám odstartoval

Státní fond životního prostředí ČR (SFŽP ČR) tento týden po letní pauze spustil příjem žádostí o dotaci do nové etapy populárního programu Nová zelená úsporám (NZÚ). Pro žadatele je připraveno mnoho novinek včetně několika podprogramů, které reagují především na růst životních nákladů v podmínkách ekonomické krize.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

05. 10. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *