EUR 24.310

USD 21.427

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.310

USD 21.427

01. 04. 2019

Wüstenrot drží na jaře poplatky na nule

 

Pořídit si nové bydlení nebo zmodernizovat to stávající je s úvěry od Wüstenrotu ještě výhodnější. Půjčku ProBydlení získají všichni noví klienti až do 30. června bez poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření. A to bez ohledu na to, zda ručí nemovitostí, nebo ne. Poplatkové prázdniny mohou využít i klienti, kteří se rozhodnou s Wüstenrotem refinancovat hypotéku. Do konce dubna ušetří s Hypotékou Refin za interní ocenění nemovitosti až 2 400 korun.  Navíc Wüstenrot prodlužuje akci na vybrané hypotéky bez poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru. 


Půjčka ProBydlení – úvěr zcela bez poplatků
Přemýšlíte nad pořízením vlastního nebo družstevního bydlení? Plánujete rekonstrukci anebo se chystáte na stavbu pergoly či nového bazénu? Od prvního dubna do konce června lze získat Půjčku ProBydlení bez poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření, a to jak pro variantu zajištěného i nezajištěného úvěru.
„Sazby hypoték rostou již od roku 2017. Pořízení nového bydlení, ale i rekonstrukci toho stávajícího je možné financovat úvěrem ze stavebního spoření. Naše Půjčka ProBydlení ochrání klienty před růstem sazeb úvěru a garantuje jim stejnou splátku po celou dobu trvání úvěru. Nyní navíc, až do konce června, s  poplatkovým zvýhodněním,“ říká David Krček produktový manažer Wüstenrotu. Poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření činí jedno procento z cílové částky, což je v případě 500 000 korun poplatek ve výši 5 000 korun. U Půjčky ProBydlení zajištěné zástavním právem k nemovitosti navíc do konce června stále platí akce na interní odhad bytových jednotek zdarma, a to ve 14 krajských městech a dále na jakoukoliv nemovitost v Praze a v Brně – městě.
Hypotéka Refin bez platby za odhad
Během měsíce dubna by pak měli zpozornit všichni, kteří aktuálně řeší refinancování stávající hypoteční smlouvy. Při podpisu smlouvy k Hypotéce Refin Wüstenrot promine poplatky za interní odhad nemovitostí. Standardní výše poplatku za interní ocenění bytové jednotky přitom činí 1 750 Kč, u rodinného domu je to 2 400 Kč.
Do konce června bez poplatku
Zkrátka nepřijdou ani zájemci o další produkty Wüstenrotu. Až do 30. června jim bude odpouštěn poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru ve výši 2 400 Kč u Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

(Ne)porazí „stavebko“ inflaci?

V jednom z minulých článků (https://www.investujeme.cz/clanky/kdy-se-vyplati-stavebko-na-sporeni/) jsme se věnovali tématu – Kdy se „Stavebko“ na spoření vyplatí. V propočtech jsme počítali s úrokovou sazbou na stavebním spoření + 1 % a s inflací ve výši 2%. Srovnání nám udělalo jakýsi obrázek výhodnosti SS (=stavební spoření). Jak je tomu však dnes, při inflaci na 6% hranici?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

07. 01. 2022

Aktuální sazby hypoték: Hypotéky za 5 %? Již brzy!

Úrokové sazby hypoték se začátkem nového roku stagnují. Přestože Česká národní banka (ČNB) na konci prosince opět zvýšila základní úrokovou sazbu, většina bank zatím s dalším zdražováním hypoték vyčkává. Hypoteční sazby by se přesto již brzy mohly přehoupnout za hranici 5 % p. a.

Text: Jana Zámečníková

Foto: Shutterstock

04. 01. 2022

Hypotéky úrokové sazby únor 2020

Aktuální sazby hypoték: Sazby se usazují nad 4 %

Úrokové sazby hypoték se ve většině bank již během listopadu dostaly za hranici 4 %. Ceny zdrojů ale zůstávají vysoké a ČNB by mohla pokračovat v utahování měnových kohoutů. Brzy se tak můžeme dočkat dalšího zdražování hypotečních úvěrů.

Text: Jana Zámečníková

Foto: sxc.hu

02. 12. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *