EUR 25.340

USD 23.267

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.340

USD 23.267

17. 06. 2024

0 komentářů

Zahájení prodeje nových bytů v pražských Malešicích

 

Nová rezidenční čtvrť Habitat nabídne doposud nejúspornější budovy od Skanska, které vyrostou v severovýchodní části Prahy 10 při ulici Černokostelecká. Území poskytuje velký potenciál díky nevyužitým vysokokapacitním ulicím v okolí a perfektní dopravní dostupnosti do centra i za hranice města. Aktuálně si můžete vybrat z prvních 124 moderních nízkoenergetických bytů, od malých garsonek po velké rodinné jednotky. Habitat je skvělou příležitostí pro vlastní bydlení jen 15 minut z centra Prahy, ale také dobrou investicí. K nastěhování budou byty připraveny v roce 2027.

Loading 

Dispozice Ceny od (Kč/m2) vč DPH Pořizovací cena od vč. DPH
1+kk 135 606 Kč 4 770 000 Kč
2+kk 113 354 Kč 6 890 000 Kč
3+kk 113 128 Kč 9 180 000 Kč
4+kk 116 324 Kč 11 330 000 Kč

Habitat Malešice

Nový obytný komplex rozvíjí vysoký standard udržitelné rezidenční výstavby Skanska, bytové domy dosahují mimořádné energetické účinnosti v kategorii PENB-A. Čtvrť disponuje moderními technologiemi, jako jsou fotovoltaické a fototermické panely, chytrá ventilace, recyklace vody v domácnostech, zelené střechy, exteriérové stínění nebo prvky chytré domácnosti. Oproti legislativnímu standardu z roku 2024 vychází budovy úsporněji o 45 % a jedná se tak o doposud energeticky nejúspornější budovy dodané od Skanska Residential na český trh.

Interiérový design nových bytů přináší vyšší komfort i v podobě prostornějších dispozic. Vysoký standard zajišťují vstupní bezpečnostní dveře, bezfalcové dveře v interiéru, okna s trojskly nebo dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha v celém bytě. V koupelně zase obyvatelé ocení keramickou slinutou dlažbu, kvalitní obklady do výšky podhledu nebo tzv. „rimless“ toaletu s krytým uchycením.

Zároveň je v projektu zachována vysoká kvalita zdravých a udržitelných materiálů s certifikacemi EPD, FSC, PEFC. Technologická stránka standardu zahrnuje bezpečnostní prvky s čipy, chytrý interkom Akuvox, systém Skanska Smart Home i přípravu pro kamerový systém.

Výhodou jsou také soukromé prostory u každého bytu, ať už se jedná o balkon, lodžii nebo terasu. V podzemním podlaží jsou k dispozici garážová stání, která jsou připravena i pro nabíjecí stanice elektromobilů. Dále zde nechybí sprchy určené pro mytí kol, kočárků nebo domácích mazlíčků. Součástí jsou také sklepy a kolárna s kočárkárnou pro uskladnění všeho potřebného.

Habitat Malešice vyroste v pěti etapách na pozemku o rozloze 70 tisíc m2. Architektonicky jsou budovy uspořádány do polootevřených vnitrobloků, které nabídnou různorodé vyžití, např. komunitní zahradu, hřiště, pískoviště nebo altány pro setkávání či poklidné trávení volného času. Součástí první etapy je také zelený park s městským mobiliářem, pro běžce a bruslaře zde do budoucna vznikne stezka v délce cca 1,5 km.

Financování

Pro financování nového bytu můžete využít různé splátkové kalendáře a v případě úprav vám garantujeme, že cenu nezměníme. Naopak vám při rychlém financování zajistíme výhodnější podmínky a ke sjednání hypotéky můžete využít služby i našeho exkluzivního partnera HYPOSKA.

Přečtěte si více o projektu a jeho autorech a buďte mezi prvními, kdo si vybere z nové nabídky. Naši makléři Vám ochotně pomohou vybrat si vhodný byt, který splní všechna Vaše očekávání.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 


Související články

Swiss Life Hypoindex červenec 2024: Banky hypotéky opět nezlevnily

Česká národní banka na konci června počtvrté v řadě snížila základní sazbu o 50 bazických bodů na 4,75 % p. a. A jak na to zareagovaly banky s úrokovými sazbami u svých hypoték? Jedno velké nic. Dokládá to aktuální hodnota červencové průměrné nabídkové sazby podle Swiss Life Hypoindexu, která se v porovnání s červnem prakticky nezměnila. Stagnace úrkokových […]

Text: Milan Vodička

Foto: Swiss Life Select

10. 07. 2024

Přetrvávají nejasnosti ohledně projektové dokumentace po prvním červenci 2024

Tisíce záměrů k povolení stavby zřejmě dorazilo do posledního června na stavební úřady po celé České republice. Stavebníci a projektanti tímto krokem budou chtít zvýšit pravděpodobnost, že povolovací řízení nebude vedeno v rámci přechodných ustanovení nového stavebního zákona (NSZ), ale poběží ještě podle dosavadního správního postupu a vyhlášek tzv. starého stavebního zákona.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

08. 07. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *