Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Hypotéka na nové bydlení už od 2,14 % ročně

PR článek

Podle hypoindex.cz poskytovaly banky v červenci hypotéky na účely bydlení v průměru za 2,72 % p. a. Pokud však potřebujete vyšší úvěr a jste dostatečně bonitní, získáte hypotéku výrazně levněji.  U Wüstenrotu například již od 2,14 % ročně.

Pod heslem „Vstupte do svého nového bytu se sníženým úrokem již od 2,14 % p. a.“ nabízí Wüstenrot do konce září Hypotéku na bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Hypotéka na bydlení je bez poplatků

Není to ale jen nízká úroková sazba, která současnou nabídku Wüstenrot Hypotéky na bydlení řadí k nejvýhodnějším na trhu. U této hypotéky klient neplatí poplatek za vyřízení a poskytnutí úvěru a u nově uzavřeného úvěru banka neúčtuje ani měsíční poplatek za jeho správu, což podstatně snižuje celkové náklady klienta.

Snadné vyřízení, žádné velké papírování

Posouzení úvěrového případu i zpracování vlastní žádosti o hypotéku je nyní u Wüstenrotu mnohem pohodlnější a rychlejší. Nový portál eHypotéka totiž umožňuje online zpracování, což nejenže podstatně zkracuje dobu vyřízení hypotéky, ale na nezbytné minimum omezuje i tzv. papírování.

Chcete-li ušetřit, refinancujte u Wüstenrotu

Hypoteční banka Wüstenrot má ve svém portfoliu i speciální hypotéku na refinancování dříve poskytnutých hypoték a úvěrů na bydlení Refin. Zvýhodněná úroková sazba této hypotéky začíná už na 2,04 % ročně.

Vyřízení je velmi snadné, k žádosti o hypoteční úvěr totiž bance stačí doložit původní odhad zastavované nemovitosti, doplněný aktuálními fotografiemi a čestné prohlášení klienta o stavu nemovitosti a o dostatečných příjmech.

Kolik ušetříte?

Ukažme si na vzorovém příkladu, kolik ušetří klient, který si před pěti lety vzal hypotéku ve výši 2 milionů korun s pětiletou fixací úrokové sazby a s dvacetiletou splatností a nyní ho bude refinancovat Hypotékou Refin.

Při průměrné úrokové sazbě 5,60 % p. a. (hypoindex.cz – říjen 2009) činila dosavadní splátka hypotéky 13 871 korun. Do září 2014 splatil 313 356 korun. Zbývající část ve výši 1 686 644 korun je refinancována za úrokovou sazbu 2,39 p. a. Při zachování celkové doby splatnosti 20 let klesne měsíční splátka na 11 159 korun a roční úspora na splátkách bude činit 32 544 korun. Výdaje na hypotéku se navíc sníží i tím, že u nových hypoték Wüstenrot neúčtuje poplatek za správu úvěrového účtu. Při průměrném poplatku 150 korun měsíčně to představuje úsporu dalších 1800 korun ročně. V příštích 5 letech tak klesnou celkové náklady klienta na splácení hypotéky o více než 171 tisíc korun.

Podrobné informace o úrokových sazbách najdete na www.wustenrot.cz v Přehledu úrokových sazeb hypotečních úvěrů a úvěrů platných od 11. 8. 2014. V kalkulátoru si můžete orientačně spočítat, kolik budete měsíčně za hypoteční úvěr platit.

Informace uváděné  v tomto článku jsou určeny výhradně k marketingovým a propagačním účelům, a i proto nepředstavují návrh na uzavření smlouvy (nabídku).

<a>wsts-prijde-vhod

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *