EUR 24.745

USD 22.792

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.745

USD 22.792

Rubrika – Komerční-sdělení

8 obchodních platforem, které jsou mezi Čechy nejoblíbenější

Rozhodli jste se investovat? Tak je na čase si říct, něco o obchodních platformách. Obchodní platforma je nejdůležitějším nástrojem každého investora, bez toho se prostě neobejdete. Platforma uskuteční vaše investiční plány a strategie. V tomto článku najdete rychlé a stručné srovnání investičních platforem.

Text: redakce hypoindex.cz

24. 05. 2022

V éře digitální transformace se komunikace se zákazníky neobejde bez spolehlivé a jednotné platformy

Období dynamické digitální transformace vytvořilo nové požadavky na budování vztahů se zákazníky a efektivní komunikaci. Společnost Auchan Retail Russia, jeden z prvních řetězců hypermarketů v Ruské federaci, si pro analýzu vztahů se zákazníky a vícekanálový marketing s využitím věrnostního programu vybrala lídra v oblasti analýzy dat a umělé inteligence globální společnost SAS.

29. 09. 2021

Znáte rozdíly mezi Kamali a klasickou bankovní půjčkou?

Víte, v čem se liší běžná bankovní půjčka a ta Kamali? Sepsali jsme pro vás přehled, díky kterému se v nich snadno zorientujete. Kamali půjčka u nebankovní společnosti Dříve japonská půjčka je dnes známá pod pojmem Kamali půjčka . Jde o krátkodobou nebankovní půjčku, o kterou zažádáte odkudkoliv přes internet, nemusíte procházet žádným složitým papírováním. Společnost váš […]

Text: Hana Bartušková

05. 12. 2019

10 tipů pro obchodování s akciemi

Ať už do akcií investujete nebo se na to teprve chystáte, jistě hledáte tipy, rady a dobré plány jak investovat Vaše úspory. Zde je 10 tipů pro obchodování s akciemi, abyste neztratili finance.

Text: Monika Lukešová

22. 01. 2019

Jak obchodovat Nasdaq 100 cash index CFD

Nasdaq je jeden z hlavních amerických akciových indexů, mezi další takové indexy patří Dow Jones 30 a S&P500. Každý obchodník by měl tyto vlajkové indexy zvážit do svého finančního portfolia. V tomto článku naleznete základní informace o tom, jak obchodovat Nasdaq 100.

Text: Monika Lukešová

15. 01. 2019