Pondělí 14. října. Svátek má Agáta.

Lepší bydlení? Nebojte se rekonstrukce

Půjčak ProBydlení - Wüstenrot

Ceny nemovitostí především ve velkých městech stále stoupají. Navíc kvůli pokračující regulaci hypoték začíná být pořízení nového bytu či domu obtížnější než dříve. Sen o útulném bydlení lze ale vyplnit různými způsoby. Stačí sebrat odvahu a pustit se do rekonstrukce. Půjčku ProBydlení od Wüstenrotu navíc nyní získáte zcela bez poplatků!

Pokud uvažujete o rekonstrukci a přemýšlíte, kde si obstarat potřebné finance, měli byste vybírat mezi hypotékou a úvěrem ze stavebního spoření. Klasické spotřebitelské úvěry příliš vhodné nejsou. Jsou nejen mnohem dražší, ale zároveň není možné zaplacené úroky odečíst od daňového základu.

Hypotéka se hodí především pro velké částky v řádech milionů korun a tedy spíše pro nákup nemovitosti. Finance potřebné na rekonstrukci obvykle dosahují stovek tisíc a úvěr ze stavebního spoření je na ně jako dělaný. Navíc nemusíte ručit nemovitostí a vyřízení je mnohem rychlejší. A když zvolíte Půjčku ProBydlení od Wüstenrotu, získáte mnohem více výhod.

Žádné poplatky a atraktivní sazba

S Půjčkou ProBydlení (sjednanou v PÚ tarifu OF-P) se nemusíte obávat zbytečných poplatků. Zdarma je nejen zpracování a poskytnutí úvěru, ale i vedení úvěrového účtu. A navíc, až do 30. září 2017 nemusíte hradit ani poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Ušetřit tak můžete několik tisíc korun.

Půjčku ProBydlení můžete získat s atraktivním úrokem od 4,89 % ročně. Výhodou oproti hypotéce je fakt, že sazba se nemění po celou dobu splácení. Jakýkoliv růst úrokových sazeb se tak nijak neprojeví na výši vaší měsíční splátky. Ta zůstává stále stejná. „Navíc lze úroky zaplacené u Půjčky ProBydlení odečíst z daňového základu,“ upozorňuje David Krček, produktový manažer Wüstenrot – stavební spořitelny.

Kromě toho si můžete sami zvolit, jak dlouho chcete splácet – na výběr máte 6, 10, 14, 18 nebo až 22 let. Samozřejmě čím delší doba, tím nižší splátka a tedy menší zásah do vašeho rodinného rozpočtu.

Půjčku ProBydlení můžete získat bez jakékoliv akontace, takže nepotřebujete mít žádné vlastní úspory. A nemusíte ručit vaším bytem či domem.

Navíc, až 20 % z úvěru můžete použít na nákup volně stojícího nábytku i nevestavěných spotřebičů. Do svých plánů tak určitě zahrňte jak novou sedací soupravu, postele tak myčku či pračku. I na ně vám Wüstenrot půjčí.

Nezapomeňte, že ke stavebnímu spoření můžete získat státní podporu až 2 000 korun ročně a zaplacené úroky si odečíst od základu daně z příjmů. To vám žádný spotřebitelský úvěr neumožní.

Fotografie 1 a 2: Jak může rekonstrukce vypadat ukazuje proměna, která se odehrála v rámci pořadu „Jak se staví sen“, jehož je Wüstenrot dlouhodobým partnerem.

Půjčak ProBydlení - Wüstenrot

Půjčak ProBydlení - Wüstenrot

A na kolik by taková rekonstrukce s Půjčkou ProBydlení přišla?

Jana a Petr se rozhodli modernizovat kuchyni s kompletním vybavením, to vše za 250 000 korun. Rozhodli se, že měsíčně chtějí splácet částku do 2 000 korun. Požádali o Půjčku ProBydlení na 250 000 korun s 22letou dobou splatnosti a měsíční splátkou 1 629 Kč. Překlenovací úvěr (na 13 let a 5 měsíců) je úročen sazbou 4,89 % p., následný úvěr ze stavebního spoření (na 8 let a 7 měsíců) 2,99 % ročně. Celkem za 22 let zaplatí 428 713 Kč. RPSN činí 5,70 %.

Podrobnosti o Půjčce ProBydlení najdete na www.wuestenrot.cz, kde si ji na kalkulačce můžete také snadno spočítat.

Fotografie 3 a 4: Jak může rekonstrukce vypadat ukazuje proměna, která se odehrála v rámci pořadu „Jak se staví sen“, jehož je Wüstenrot dlouhodobým partnerem.

Půjčak ProBydlení - Wüstenrot

Půjčak ProBydlení - Wüstenrot

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *