Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Farma Bolka Polívky je opět na prodej

Podnik, který kdysi patřil mezi vyhlášené již opět zkomírá. Nepodařilo se mu totiž najít nového nájemce a od loňského podzimu je i farma uzavřená.

Firma podnikatele Alexandra Seidla ji koupila v průběhu insolvenčního řízení loni v únoru za 11,5 milionu korun. Odborný posudek z roku 2013 ji ocenil na 18,5 milionu. „Zájemci se nyní mohou přihlásit do elektronického tříkolového výběrového řízení,“ řekl Petr Charvát z realitní společnosti Gaute.

Prodej je podle jednatele společnosti Zbyňka Cejnara nutný a záleží jen na konečné celkové nabídce. „Do 17. února, kdy skončí první kolo, se mohou zájemci s nemovitostí seznámit, přijít na prohlídku. Pokud budou mít zájem, musí složit kauci 300 000 korun. Druhé kolo končí 18. února v poledne, to už musí předložit nabídku kupní ceny. Do třetího kola, které končí tentýž den v 15 hodin, postupují tři uchazeči s nejvyšší nabídkou. Dozvědí se nejvyšší nabídku a mohou tu svoji ještě upravit,“ vysvětlil princip výběrového řízení Charvát.

Hotel, restaurace a malé wellness centrum je na prodej i vinou podnikatelského prostředí a slabé návštěvnosti. Farma bez Bolka Polívky je další z pouhých penzionů. S hercem se však nepodařilo navázat spolupráci.

Zdroj: ČTK

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *