EUR 24.730

USD 22.807

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.730

USD 22.807

Swiss Life Select Reality vede od listopadu Andrea Daňhelová

 

Od 7. listopadu letošního roku stojí v čele společnosti Swiss Life Select Reality Andrea Daňhelová – dosavadní ředitelka provozu, právního a compliance. Vedení jedné z nejvýznamnějších realitních společností na českém trhu přebírá od Jaromíra Maška, který firmu vedl od jejího založení v roce 2013. Swiss Life Select Reality je dceřinou společností Swiss Life Select.

Loading 

Andrea Daňhelová působí ve společnosti Swiss Life Select Reality již 8 let. Byla u zrodu právního oddělení a po krátké době převzala jeho vedení. V roce 2019 se stala ředitelkou provozu, právního a compliance Swiss Life Select Reality. Během svého působení zavedla Andrea Daňhelová ve společnosti řadu inovativních a technologických novinek, které výrazně posunuly kvalitu klientských služeb. Její důraz na prosazování inovací byl v roce 2020 podtržen získáním ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards, které je určené pro výjimečné inovátory v oblasti práva. V roce 2021 byla zařazena mezi TOP 100 žen česko-slovenského právního byznysu.

„Mým cílem je zaměřit se na inovace a technologický pokrok. Ty považuji za klíčové pro dynamický růst a udržení konkurenční výhody. Chci se soustředit na integraci technologických novinek a automatizaci procesů, aby naše služby neustále překonávaly očekávání klientů a zjednodušovaly práci našeho týmu. Dále chci pokračovat v prohlubování obchodních vztahů mezi našimi makléři a finančními konzultanty z mateřské Swiss Life Select, abychom klientům i nadále poskytovali prvotřídní servis a komplexní majetkové poradenství,“ řekla Andrea Daňhelová, nová ředitelka Swiss Life Select Reality.

Vedení společnosti Swiss Life Select Reality přebrala Andrea Daňhelová od Jaromíra Maška, který ve společnosti působil přes deset 10 let. „Jaromír stál u zrodu společnosti v roce 2013 a pod jeho vedením Swiss Life Select Reality propojila realitních služby s finančním poradenstvím. I díky tomu dynamicky rostla a dostala se záhy mezi přední české realitní společnosti,“ oceňuje působení Jaromíra Maška, CEO společnosti Swiss Life Select, Karel Šulc.

Swiss Life Select Reality se řadí mezi nejvýznamnější realitní společnosti na českém trhu. Je dceřinou společností finančněporadenské firmy Swiss Life Select. Díky tomu může klientům nabízet unikátní spojení realitních služeb, komplexního finančního servisu a správy majetku. Se Swiss Life Select Reality spolupracuje více jak 240 realitních makléřů působících po celé České republice.

REKLAMA

Pro klienty Swiss Life Select Reality zajišťuje kompletní zprostředkování prodeje, nákupu či pronájmu nemovitostí na profesionální úrovni. Provádí je celým procesem od marketingového zpracování nabídky, vyhledání zájemce či vhodné nemovitosti, až po zajištění kvalitní smluvní dokumentace, úschovy zaplacené kupní ceny a řízení před katastrem nemovitostí.

Ve spolupráci s finančními konzultanty Swiss Life Select nabízí klientům také finanční produkty (hypoteční úvěry, životní a neživotní pojištění, investiční portfolia i další produkty) a dlouhodobě pečují o klientovy finance.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Přijdou vám ceny nemovitostí v Praze drahé? Kde stojí metr čtvereční 1,3 milionu Kč?

Podle studie Savills World Cities Prime Residential Index 2023 zůstává Monako nejdražším rezidenčním trhem na světě s cenou za metr čtvereční téměř 1,3 milionu Kč (51 400 eur), což je o 0,9 % více než v roce 2022 a o 1 % méně než rekordní cena 51 900 eur z roku 2021. Nejdražší čtvrtí v knížectví je Larvotto s […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

24. 05. 2024

Startovací byty jsou ty nájemní. Smiřme se s tím

Ceny bytů pravděpodobně znovu vystřelí vzhůru. Trend poklesu úrokových sazeb pod pět procent na sebe nenechá dlouho čekat a ceny nemovitostí na to budou reagovat. Například mladí lidé by se měli připravit na to, že startovací byty prostě budou ty nájemní. Česká touha po vlastním bydlení pomalu mizí.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

23. 05. 2024

Dostupné bydlení – za 60 tisíc Kč za metr čtverečný mohou stavět družstva, města i obce

Nový byt v ceně od 51 000 Kč do 59 000 Kč za čtverečný metr, tedy třípokojový byt 70 m2 již od 3,6 milionu korun? Nejde o početní chybu, podvod ani návrat do roku 2015, kdy se za tuto cenu prodávaly byty i v Praze. V tomto cenovém rozpětí vycházejí přepočtem objemových cenových ukazatelů, který pro potřeby měst a […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *