Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Akční nabídka hypoték v Komerční bance přináší sazbu od 3,49 % pro fixaci na 5 let a nulový poplatek za zpracování

29.02.2012 03:02 Tisková zpráva: Komerční banka

Hypoteční úvěr získají v Komerční bance bez poplatku za zpracování všichni klienti, kteří zvolí fixaci na 5 a více let, podají žádost o hypotéku do 31. 3. 2012 a podepíší smlouvu o hypotečním úvěru do 15. 5. 2012. 

Současně mohou klienti využít všech výhod Flexibilní hypotéky:

  • možnost odložit počátek splácení až o 12 měsíců
  • možnost kdykoliv snížit výši měsíční splátky až o 50 %
  • možnost přerušit splácení až na 3 měsíce
  • možnost opakované mimořádné splátky až 20 % z úvěru 

Komerční banka byla první bankou na českém trhu, která nabídla Flexibilní hypotékou klientům nadstandardní volnost režimu splácení tak, aby jej bylo vždy možné přizpůsobit aktuálním potřebám klienta. 

Díky Hypotéce 2v1 mohou klienti KB financovat jedním úvěrem nejen veškeré investice kolem koupě, výstavby či rekonstrukce nemovitosti, ale také investice spojené s pořízením vybavení domácnosti či dalšími potřebnými výdaji.

„Aktuální nabídkou vycházíme vstříc klientům, kteří chtějí využít rekordně nízkých úrokových sazeb na trhu hypotečních úvěrů a zafixovat si tak nízkou měsíční splátku na 5 a více let. V Komerční bance je také samozřejmostí nadstandardní servis, který bankovní poradci klientům poskytují. Na jednom místě je možné získat bez zbytečné administrativy například ocenění nemovitosti nebo list vlastnictví z katastru nemovitostí,“ uzavírá Pavel Filipi, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.