Pondělí 22. října. Svátek má Sabina.

Buřinka jde s kůží na trh, klienti ji známkují na Hodnoti.me

21.11.2017 01:11 Tisková zpráva: Stavební spořitelna České spořitelny

Buřinka je první českou stavební spořitelnou, kterou mohou klienti hodnotit na principu hvězdiček známých dosud především z e-shopů.

 

Praha, 21. listopadu 2017 – Klienti Buřinky mohou nově vyjádřit spokojenost se službami svojí stavební spořitelny prostřednictvím webu Hodnoti.me. Jejich autentické reakce v podobě hvězdiček se na Hodnoti.me objevují okamžitě poté, co vyplní a odkliknou jednoduchý online formulář. Hodnocení slouží novým i stávajícím klientům, aby si snadno udělali názor na kvalitu služeb Buřinky. Zároveň je cennou zpětnou vazbou pro samotnou Buřinku. Za dva měsíce pilotního provozu již svou recenzi na Hodnoti.me poskytlo více než 600 klientů.

Když nakupujete v e-shopu, také si rádi přečtete hodnocení ostatních zákazníků. Rychle se zorientujete ohledně kvality zboží, ale i samotného obchodu. V Buřince jsme si řekli, proč by něco takového nemohlo fungovat v případě finančních služeb. A tak jsme vytvořili web Hodnoti.me,“ říká Robert Harmáček z oddělení Produkty a marketing, který je autorem projektu.

Princip Hodnoti.me je velmi jednoduchý. Zhruba po týdnu od uzavření smlouvy posílá Buřinka klientům e-mail s žádostí o vyplnění krátkého online formuláře. Jakmile jej klient vyplní a odešle na Hodnoti.me, okamžitě se zde objeví jeho reakce v podobě jedné až pěti hvězdiček s možností doplnit i slovní hodnocení. Podle dosavadních výsledků na Hodnoti.me, 97 % klientů Buřinku doporučuje. Především jsou spokojeni s prací poradců. Pozitivně hodnotí také službu online stavební spoření. Zpětná vazba od klientů je též cenným zdrojem podnětů a inspirace, jak může Buřinka své produkty a služby ještě zlepšovat

„Jdeme s kůží na trh a vyplácí se nám to. Klienti vidí, že jsme schopni jim přinášet chytrá, rychlá a smysluplná řešení. Ideální by bylo, kdyby se nám podařilo získat pro Hodnoti.me i další finanční společnosti, které by byly ochotné se nechat hodnotit stejně jako Buřinka. Ale zatím jsme na začátku, uvidíme, jaký bude zájem. Každopádně budeme tuto aktivitu dále rozvíjet,“ uzavírá Robert Harmáček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.