EUR 24.495

USD 23.384

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.495

USD 23.384

25. 08. 2023

0 komentářů

Byty z projektu Výhledy Barrandov II mizí rekordní rychlostí, do prodeje jde nyní posledních 151 bytů

 

Tři čtvrtiny bytů zařazených do prodeje našlo své nové majitele během prvních dvou měsíců. Výhledy Barrandov II developerské společnosti Ekospol se tak stal nejprodávanějším projektem za několik posledních let. Hlavním důvodem je bezkonkurenční cena, která je o až o 30 tisíc korun za metr čtvereční nižší než je celopražský průměr. Kupující tak za padesátimetrový byt ušetří 1,5 milionu korun. Na byty s garancí nejnižší ceny se hned od počátku tvořily pořadníky s více zájemci. A to i přes to, že každý kupující si může koupit pouze jeden byt. Ekospol proto nyní zařazuje do prodeje posledních 151 cenově dostupných bytů.

Loading 

Těší nás, že jsme na pražském rezidenčním trhu způsobili doslova revoluci, když jsme na něj vrátili cenově dostupné byty hluboko pod celopražským průměrem. Během prvních dvou měsíců od zahájení prodeje našlo nového majitele 75 procent bytů. Zájem byl tak veliký, že naši makléři musí vytvářet pořadníky. Dokonce jsme po pár dnech prodejů museli přistoupit k bezprecedentnímu kroku, a to omezení prodejů v systému pouze jeden byt na jednoho kupujícího. Věříme, že jsme tím umožnili pořídit si cenově dostupné bydlení co největšímu počtu zájemců,“ říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec a dodává, že bezkonkurenční cena není na úkor kvality. „Klienti dostanou vysoký standard už v základní ceně,“ zdůrazňuje Korec.

Ekospol má dobrou zprávu pro všechny zájemce, na které se v prvním kole nedostalo. „Nově zahajujeme prodej druhé části projektu, na trh tak uvolňujeme dalších 151 cenově dostupných bytů. Zájemci by ale neměli příliš dlouho otálet. Jde o poslední možnost koupit byt v takto výjimečné lokalitě za výhodnou cenu. Víc bytů už Výhledy Barrandov II nenabídnou,“ nabádá Korec.

Výhledy Barrandov II leží v atraktivní a vyhledávané pražské lokalitě. „Výhledy Barrandov II nabídnou výhledy, které nemají jinde v Praze konkurenci. Přímo z bytů lze obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí i panorama staré Prahy. Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov II budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci kromě už zmiňovaných chráněných údolí také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází zastávka tramvaje, mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark,“ přibližuje výjimečný projekt Korec.

Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy. O byty v předchozím projektu v této lokalitě byl také obrovský zájem, všechny byty se vyprodaly dlouho před dokončením stavby. Není divu, také byty v tomto projektu si zamilujete, ať už jste vyznavač aktivního způsobu života v čistém přírodním prostředí nebo manažer pracující v kanceláři v centru města. Do přírody se ze svých domovů dostanete stejně rychle, jako do centra Prahy. Ale proč byste opouštěli tak mimořádné výhledy, když ze své rozlehlé terasy můžete pozorovat pulzující město pod sebou? Při pohledu na hvězdnou oblohu pak můžete vzpomínat na všechny hvězdy stříbrného plátna, jejichž filmy jsou s Barrandovem navždy pevně spjaty,“ říká developer Korec z Ekospolu a dodává, že byty jsou velmi vhodné i pro investory, kteří chtějí ochránit své finance před inflací.

Zhodnocení nemovitostí je totiž dlouhodobě vyšší než míra inflace a v tomto projektu to platí dvojnásob. Navíc díky atraktivitě Barrandova nebudou mít budoucí majitelé žádný problém byt pronajmout a tím si zvýšit výnosnost investice,“ doplňuje Korec.

REKLAMA

Bytový projekt Výhledy Barrandov II při ulici Werichova tvoří čtyři moderní nízkoenergetické bytové domy s 270 byty a 32 ateliéry. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 26,5 metru čtverečního) až po 3+kk (78 metrů čtverečních), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou. Součástí projektu je také celkem 371 parkovacích stání.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Tramvajová zastávka je v bezprostřední blízkosti projektu, na stanici metra B Smíchovské nádraží to tramvají trvá pouhých 13 minut. Autem jste na Pražském okruhu už za pět minut.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.1 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%
Historie vývoje


Související články

Pokles cen nemovitostí podpojištění majetku v Česku nevyřešil

Podpojištění je vlastnost pojištění, která může lidi snadno připravit o peníze z plnění. V případě pojistné události může totiž pojišťovna, je-li majetek podpojištěn, krátit vyplacené pojistné plnění ve stejném poměru, o kolik je hodnota pojištěné věci vyšší než pojistná částka. Jak podpojištění vzniká, jak mu předcházet?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

03. 10. 2023

Česko v roce 2033 – v důsledku dominantní věkové skupiny 50 až 59 let bude zájem o menší byty

Není žádnou novinkou, že mnohé evropské země patří k nejrychleji stárnoucím zemím na světě. Za 10 let bude v Česku nejvíce obyvatel ve věku 50 až 59 let. Podobně jsou na tom další státy ve střední a východní Evropě. V Německu, Rakousku, Itálii nebo Francii bude dominantní věková skupina 60 až 69 let. Na druhém konci žebříčku je […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *