Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

CENTRAL GROUP prodal za měsíc v centru Prahy více než 100 bytů. Do prodeje teď proto pouští další etapu

20.10.2014 01:10 Tisková zpráva: CENTRAL GROUP

Z původní nabídky 198 bytových a nebytových jednotek, které CENTRAL GROUP pustil v rámci 1. etapy do prodeje v září letošního roku, jich k dnešnímu dni zmizelo již 108. Společnost se proto rozhodla vyjít velké poptávce vstříc a zahájit prodej další várky bytů s více než čtvrtletním předstihem oproti původnímu plánu. V projektu s plánovaným dokončením v červnu 2016 bude celkem 682 jednotek. 

„Stanovením cen na Žižkově pod celopražským průměrem a dokonce o téměř 20 % níže, než činí průměrné ceny bytů ve srovnatelných lokalitách širšího centra, jsme opět na trhu rozpoutali cenovou revoluci. Tak rychlý prodej jsme ale nečekali. Většina konkurenčních projektů v širším centru Prahy je menších a nabízí obvykle do sta bytů. Nám se tedy vlastně podařilo jeden takový konkurenční projekt vyprodat za pouhý měsíc, a to stavíme teprve podzemní podlaží,“ pochvaluje si výbornou prodejnost bytů Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP. 

V reakci na velký zájem o nové byty v Residenci Garden Towers připravila společnost CENTRAL GROUP dokonce i stylový videospot představující projekt a přibližující standard bydlení na Žižkově. Spot je možné shlédnout na webových stránkách společnosti nebo na firemním profilu na serveru YouTube (https://www.youtube.com/centralgroup1). 

Po doplnění nabídky tak projekt aktuálně nabízí již 375 jednotek. Ceny ALL INCLUSIVE vč. DPH, sklepů a parkovacích stání začínají na 2,0 mil. Kč za 1+kk, 3,1 mil. Kč za byty 2+kk, 4,6 mil. Kč za 3+kk a 5,8 mil. Kč za jednotky 4+kk. 

„Prodejní výsledky potvrzují trend poslední doby, kterým je návrat kupujících do centra Prahy. Bydlení v centru tak postupně přestává být výsadou jen pro bohaté. Jde jen o to, aby v těchto lokalitách také existovala dostatečná nabídka cenově dostupných bytů. Coby největší český developer jsme v tomto ohledu průkopníkem a již příští rok pustíme do prodeje několik dalších projektů v širším centru města s řádově stovkami bytů,“ říká Kunovský.

Vynikající lokalita v centru metropole a zajímavá architektura

Nový projekt Residence Garden Towers na Žižkově se nachází jen 8 minut tramvají od Václavského náměstí a v docházkové vzdálenosti dvou stanic metra a velkého obchodně-zábavního centra Atrium Flora. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Přímo v objektu navíc bude nová restaurace a také samoobsluha, takže noví obyvatelé si budou moci nakoupit nebo se dobře najíst doslova v bačkorách. Obrovskou výhodou mnoha bytů v projektu bude také krásný výhled do okolní zeleně nebo na panorama metropole včetně Pražského hradu.

Nová stavba je zajímavě architektonicky řešená ve formě pěti osmnáctipatrových věží vyrůstajících z pětipodlažního podstavce, který tvoří samostatný uliční blok s vlastním atriem a privátním parkem. Budova má energetickou náročnost třídy B, je tedy úspornější než většina v současnosti budovaných nových bytových projektů.

Nonstop recepce, unikátní střešní zahrady a luxusní provedení bytů

Nejen cenami bytů je tento projekt unikátní. Současné konvenční nabídce na trhu se vymyká i novým přístupem k bydlení s důrazem na komfort a bezpečí. Všichni obyvatelé domu budou moci využívat služeb centrální recepce, která jim bude nonstop k dispozici a zajistí i dohled nad bezpečností prostřednictvím kamerového systému. Co je však důležité, tento nadstandardní servis s akcentem na bezpečnost nebude vůbec drahý. U menších bytů se bude pohybovat jen okolo 200–350 Kč měsíčně (včetně DPH), u větších bytů pak o něco výše, vždy podle výměry jednotky.

Výhradně rezidenti budou moci využívat vnitřní park v atriu a unikátní střešní zahrady s lavičkami a pergolami, které skvěle poslouží k relaxaci v zeleni. Právě podle tohoto unikátního systému střešních zahrad dostal projekt své jméno – Residence Garden Towers. Pro další možnosti relaxace a sportovního vyžití je zde známý park Parukářka a zbrusu nové sportovní a fitness centrum, a to doslova přes ulici. Všechny byty a ateliéry budou stavěny v luxusním provedení REZIDENCE zahrnujícím luxusní koupelny, kvalitní dřevěné podlahy, velká hliníková okna s tepelně izolačními trojskly, skleněná zábradlí, obklad domu moderním cembonitem a možnost volby ze stovek variant provedení bytu, a to bez jakéhokoliv příplatku. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *