EUR 25.410

USD 21.683

REPO sazba ČNB 0.75 %

Inflace 4.1 %

EUR 25.410

USD 21.683

Text: Jana Zámečníková

15. 08. 2017

DOCK Marina Boulevard: začala výstavba unikátní rezidence na poloostrově uprostřed Prahy

Developerská skupina Crestyl zahájila výstavbu nového rezidenčního bydlení ve výjimečné lokalitě v revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí pražského Karlína a Libně. Unikátní projekt DOCK Marina Boulevard umístěný na vlastním poloostrově mezi slepými rameny Vltavy nabídne v pěti nízkopodlažních domech celkem 150 bytů – včetně prostorných penthousů a bytů umístěných na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými předzahrádkami. Jedná se o závěrečnou etapu úspěšných rezidencí DOCK, které získaly řadu ocenění. Investice do projektu DOCK Marina Boulevard činí 1,3 miliardy Kč, dokončení je naplánováno na konec léta 2019. 


„Rezidenční část projektu DOCK se těší velké oblibě, a to především díky skvělé poloze u vody, luxusnímu nadstandardnímu zpracování a snadnému dosahu centra. Díky propojení bytů s kancelářemi je místo stále živé – spojuje pracovní dynamiku i pohodu na břehu řeky. Potvrzuje to i úspěšný prodej zde umístěných bytů,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl, která je developerem celé nově vznikající čtvrti DOCK. „Proto jsme se rozhodli souběžně s již běžící stavbou poslední, třetí etapy DOCK River Watch zahájit výstavbu i vůbec poslední rezidenční části projektu DOCK s názvem Marina Boulevard. Celý rezidenční komplex DOCK tak dokončíme do konce léta 2019.“
Jedinečný rezidenční projekt DOCK Marina Boulevard se skládá z pěti elegantních nízkopodlažních domů s výhledem na vodní hladinu a splňuje tak ty nejkrásnější představy o bydlení, klidu a pohodě. To podtrhuje i umístění veškeré dopravy do podzemí nebo úplně mimo rezidenční areál. Architektonické pojetí rezidence je koncipováno jako samostatné území plně navazující na prostředí Libeňského poloostrova, které svým majitelům poskytne plné soukromí a současně jim umožní využívat veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. K dispozici je 150 bytů v široké škále dispozic od 1 + kk po 5 + kk, o rozloze od 33 m² až po 250 m². Pro ty nejnáročnější majitele jsou k dispozici výjimečné střešní byty s jedinečným výhledem z velkorysých teras či prostorné byty umístěné na špici poloostrova se soukromými bazény a rozlehlými předzahrádkami.
Od samého začátku projektu je kladen důraz na vysokou kvalitu standardů a použitých materiálů. Pro všechny bytové jednotky jsou proto charakteristické prosklené plochy, francouzská okna, výběr kvalitních povrchových materiálů a komfortní interiér reflektující individuální potřeby každého majitele.  Každý bytový dům má navíc přímý a neomezený přístup k vodnímu molu a přístavišti, u kterého mohou parkovat lodě do délky až 20 metrů. Samozřejmostí je navíc ostraha a recepce, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Rezidenční projekt DOCK představuje spojení domova v blízkosti centra města s neopakovatelnou atmosférou života u vody. Nachází se v lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic a je zasazen do příjemného prostředí rozkládajícího se podél dvou slepých ramen Vltavy. Přináší tak možnost zakotvení lodi jen pár metrů od vlastního bytu. Součástí rezidence je totiž i marina, která je plně vybavena standardními službami, jako jsou tankování, připojení k vodě a elektřině, správa lodě včetně mytí a servis.
Okolí projektu není zajímavé pouze nádherným prostředím, které vytváří dojem bydlení za městem, ale současně disponuje kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okolí nechybí školy a školky, restaurace, kavárny, obchody a služby. Pro milovníky sportu je příjemnou zprávou pak okolo se linoucí cyklostezka, blízké fitness centrum a golfové hřiště, které jsou jen pár minut chůze od rezidence. Snadné spojení do centra zajišťuje blízká stanice metra a zastávky tramvají.
Tisková zpráva: Crystel

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

Odnětí půdy ze zemědělského půdního fondu: Jak vypočítat odvody?

Chcete-li si postavit rodinný dům na pozemku, který podléhá ochraně jako součást zemědělského půdního fondu, musíte nejprve požádat o jeho odnětí. Jednou z náležitostí žádosti o odnětí je také výpočet příslušných odvodů, které musíte následně zaplatit. Jak tyto odvody vypočítat?

Text: Veronika Hejná

Foto: Shutterstock

23. 09. 2021

Rozhovor: Jaké jsou výhody i případná úskalí družstevního bydlení?

Družstevní bydlení v minulosti tvořilo velkou část nabídky nemovitostí na českém trhu. Po roce 1989 se situace změnila a trendem bylo převést nemovitost do osobního vlastnictví. Zájemci o družstevní bydlení postačí 20 % z ceny nemovitosti a být solventní. Členem bytového družstva se lze stát i ve vyšším věku, vstoupit do něj může rovněž cizinec. Jaké další […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

22. 09. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.