Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Druhá etapa 2Barevných Letňan už je zcela vyprodaná

02.04.2015 12:04 Tisková zpráva: Trigema

2Barevné Letňany v sobě spojují moderní architekturu, klidné prostředí a dobrou dopravní dostupnost. Navíc nabídly energeticky úsporné byty a přinesly na trh tzv. modulové bydlení. To si mohli noví majitelé poprvé vyzkoušet právě na druhé etapě, která byla zkolaudována v srpnu minulého roku.

„2Barevné Letňany byly navržené pro dlouhodobé užívání. Lokalitu ocení i ti, kteří vyžadují dobré spojení do centra Prahy, ale především lidé, kteří hledají klidné prostředí. Nízká energetická náročnost a modulové bydlení se vyplatí všem, kteří chtějí v Letňanech dlouhodobě žít, zakládat rodinu atd. Byty jsou vyprojektované tak, aby rostly s nimi a plnily jejich potřeby a požadavky,“ přibližuje projekt Martin Malínský, obchodní ředitel společnosti Trigema.

Projekt, respektive jeho první etapa, byl také oceněn v několika oborových soutěžích, zmiňme jen stříbrnou příčku v soutěži Best of Realty za rok 2013 v kategorii rezidenčních projektů.

2. etapu projektu představuje celkem 48 bytů ve dvou bytových domech a byla dokončena na podzim loňského roku 2014. Výprodej celého projektu proběhl do půl roku po kolaudaci a do necelých 24 měsíců od zahájení prodeje.

„2Barevné Letňany mají vše, co od takového domu normální člověk očekává,“ říká k projektu jeho architekt Daniel Smitka a vyjmenovává: „přirozené a lidské měřítko, srozumitelně členité fasády, balkony, lodžie, terasy a velké okenní plochy propouštějící do interiéru hodně světla.“

Trendy chytrého bydlení, které Trigema představila na 2Barevných Letňanech, rozpracovává i na svých dalších projektech. V tuto chvíli například na jednom z nejprodávanějších projektů na pražském trhu – SMART byty v Nových Butovicích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *