EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

22. 05. 2024

0 komentářů

Ekospol má novou finanční ředitelku, stala se jí Pavla Omámiková

 

Developerská společnost Ekospol má novou finanční ředitelku. Stala se jí Pavla Omámiková, která ve funkci nahradila Milana Masáka.

Loading 

Šestačtyřicetiletá Omámiková vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Před nástupem do Ekospolu pracovala jako finanční ředitelka ve společnostech Tempus Next a Star Group. Profesní kariéru začínala jako samostatná účetní. Ve svém volném čase má ráda sport, knihy, kulturu a turistiku.

Ekospol zaměstnává jen ty nejlepší profesionály na trhu, což Pavla přesně splňuje. Jejím hlavním úkolem je řídit veškeré finanční operace společnosti a vést celý ekonomický sektor. Vzhledem k tomu, že aktuálně stavíme v několika projektech stovky nových bytů, o které je velmi velký zájem klientů, čeká ji spousta práce. Předpokládám, že ji s přehledem zvládne,“ říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Ekospol patří k firmám, které umí pracovité zaměstnance dobře ocenit. Průzkum časopisu Ekonom potvrdil, že v oboru stavebnictví nabízí nejvyšší mzdy, špičkoví manažeři v Ekospolu dosahují na milionové mzdy. „Na naše zaměstnance na druhou stranu klademe velmi vysoké nároky. Zásadním předpokladem je aktivní snaha něčeho ve své pozici dosáhnout a prosadit své myšlenky. Hledáme takové zaměstnance, pro které je jejich práce posláním, nikoliv nutnou povinností sloužící k získání příjmu,“ zdůrazňuje developer Korec a dodává, že Ekospol dlouhodobě patří k nejžádanějším firmám ve stavebnictví.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

V Praze výrazně rostou prodeje nových bytů, ale už i ceny

Prodeje nových bytů v Praze v letošním roce výrazně rostou, developeři za první čtvrtletí prodali celkem 1520 nových bytů. To je ve srovnání se stejným obdobím loňského roku takřka trojnásobek. První čtvrtletí loňského roku však bylo z pohledu prodejů nejhorší v historii monitoringu trhu, tedy za poslední dvě desetiletí.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 04. 2024

Komentář: Zrušení dalšího omezení pro zájemce o hypotéku je dobrým krokem, trhu ale více pomohou až nižší sazby

Další bariéra pro zájemce o hypoteční úvěr už brzo padne. Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém posledním jednání zrušila už druhý z požadavků na klienty bank. Ty od prvního ledna nebudou u žadatelů o hypotéku muset posuzovat výši celkového dluhu žadatele vůči jeho ročnímu příjmu (DTI). Jediným kritériem požadovaným ČNB tak bude maximální výše […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

01. 12. 2023

Prodeje nových bytů jsou v Praze stále pod dlouhodobým průměrem

Pražský trh s novými byty, který v loňském roce propadl nejhlouběji v historii, letos vykazuje o něco lepší čísla. Přesto se o nějakém výraznějším oživení mluvit nedá, prodeje totiž zůstávají pod dlouhodobým průměrem. Developeři v hlavním městě během třetího čtvrtletí letošního roku prodali celkem 990 nových bytů.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

24. 10. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *