Sobota 23. března. Svátek má Ivona.

Equa bank ruší poplatky u hypoték

10.04.2013 01:04 Tisková zpráva: Equa bank

„Nemůžeme být imunní k současné situaci na trhu a k požadavkům a potřebám klientů. Proto jsme se rozhodli zrušit poplatek za správu úvěru. U refinancování hypoték rušíme navíc i poplatek za odhad ceny nemovitosti. Kromě toho nabízíme v současné době jedny z nejnižších úrokových sazeb na trhu a spolu se zrušení uvedených poplatků se tak naše hypotéky stávají jedny z nejvýhodnějších,“ uvedl ředitel úvěrových produktů Equa bank, Ondřej Hák.

Poplatek za správu úvěru ve výši 150 korun měsíčně zahrnoval tyto služby a výhody: 4 čerpání úvěru zdarma, výpis z úvěrového účtu 1 x ročně, potvrzení o zaplacených úrocích 1 x ročně, telefonní klientský servis, potvrzení o provedení čerpání, potvrzení o dočerpání úvěru, vedení běžného účtu zdarma a možnost mimořádné splátky až 20% zůstatku úvěru 1 x ročně. Nyní jsou všechny tyto služby poskytovány zdarma a to pro všechny hypoteční úvěry čerpané od 15. 4. 2013 a pro úvěry se změnou fixace po tomto datu. Poplatek za odhad ceny nemovitosti ve výši 3.800 korun (byt) nebo 4.900 korun (rodinný dům) nebude do odvolání bankou nově pro refinancované hypotéky od 15. 4. 2013 uplatňován.

Po celý měsíc duben nabízí Equa bank pevné zvýhodněné úrokové sazby na refinancování hypoték s úrokem od 2,59 % p.a., účelové hypotéky od 2,69 % p.a., neúčelové hypotéky s pevnou úrokovou sazbou od 4,69 % p.a. Splatnost hypotéky u Equa bank je 5 – 35 let, úrokovou sazbu lze zafixovat na 1, 3 nebo 5 let.  Sleva 0,3 % se týká všech hypoték, které má Equa bank ve své produktové nabídce, včetně neúčelové hypotéky, hypotéky PRO (pro podnikatele), i hypotéky BEZ (bez dokládání příjmu) a FIT (které zohledňují i méně významné záznamy v registrech).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *