Neděle 24. února. Svátek má Matěj.

Era hypotéku si můžete nyní spočítat i na vybraných poštách v jižních Čechách a na Vysočině

11.04.2013 12:04 Tisková zpráva: ČSOB | Poštovní spořitelna

„Pilot na deseti vybraných poštách v západních Čechách, kde již fungují specializované bankovní přepážky, se ukázal jako výborné řešení, které klientům vyhovuje, protože odcházejí s přesnou kalkulací. Rozhodli jsme se tedy nabízet Era hypotéku přímo na České poště i v dalším regionu, a sice v jižních Čechách a na Vysočině. Postupně bychom samozřejmě chtěli rozprostřít distribuci po celé České republice,“ říká Naděžda Fleischmanová, ředitelka pro obchody v síti České pošty a dodává: „V pohodlí a soukromí specializovaných bankovních přepážek je klientovi nastíněn základní model hypotečního úvěru, který je následně odeslán do banky. Konečnou nabídku řeší s klientem již pracovník Poštovní spořitelny.“

Era hypotéka je určena pro větší investice do bydlení – koupě bytu či domu, stavba domu, větší rekonstrukce a podobně. Garantuje stejnou úrokovou sazbu po dobu 30 dnů od předložení nabídky. Klient si může půjčit až do 100 procent zástavní hodnoty nemovitosti. Zákazníci získají navíc zdarma výpis z katastru nemovitostí přímo ve Finančním centru. Dále si mohou klienti nechat provést expresní ocenění bytu, které se stanoví na základě cenové mapy a je rovněž zdarma.

Era hypotéka je nově nabízena s bonusem finanční úlevy ve výši 5 %, která bude klientovi vyplacena ve dvou mimořádných splátkách.  První polovina bonusu bude uhrazena po 12 letech splácení, druhá pak bude uhrazena při splatnosti úvěru. Bonus je již zohledněn při výpočtu měsíční splátky.

Parametry Era hypotéky s bonusem

Splatnost úvěru

Minimálně 20 let

Minimální výše úvěru

200 000 Kč

Maximální výše úvěru

Do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti

Úroková sazba

Fixní na období 3 a 5 let

Bonus

5 % z vyčerpané výše úvěru

Termín vyplacení bonusu

První polovina bonusu bude uhrazena po 12 letech splácení hypotečního úvěru, druhá polovina bonusu bude uhrazena při splatnosti úvěru.

V letošním roce bude mít Era a Poštovní spořitelna celkem 150 nových Specializovaných bankovních přepážek v síti České pošty. Jedná se o přepážky bez skla, kde si může klient sednout a být pohodlně obsloužen.

Seznam specializovaných bankovních přepážek zapojených do pilotu Era hypotéka v jižních Čechách a na Vysočině:

  • České Budějovice 5

Ant. Barcala 404/38 – tel. 382 521 728

  • Jindřichův Hradec 1

Klášterská 129 – tel. 384 340 161

  • Prachatice

Pivovarská – tel. 388 312 180

  • Havlíčkův Brod 2

Svatovojtěšská 58 – tel. 569 408 468

  • Třebíč 1

Smila Osovského 2/1 – tel. 568 838 159

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. 

Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a.s. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *