EUR 25.655

USD 22.059

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.655

USD 22.059

03. 08. 2017

Fincentrum Reality začalo spolupracovat na mediální komunikaci s agenturou Relative PR

 

Jedna z největších tuzemských realitních společností Fincentrum Reality začala od srpna spolupracovat s komunikační agenturou Relative PR & Consultancy. Úkolem nové PR agentury bude podílet se aktivně na posilování obrazu společnosti u veřejnosti, zvyšování povědomí o značce a jejích benefitech na nemovitostním trhu, a v neposlední řadě mediálně profilovat vedoucí tváře společnosti. 


„I přes silnou konkurenci chceme dál rychle růst a útočit na přední realitní pozice v České republice, proto se spojujeme se zkušenou a zavedenou agenturou,“ říká Martin Fojtík, provozní ředitel Fincentrum Reality. „Chceme po boku tak zajímavého klienta zúročit náš kreativní potenciál a mnohaleté zkušenosti z finanční a realitní branže,“ doplňuje David Šimoník, ředitel Relative PR.
Fincentrum Reality se za pouhé čtyři roky vypracovalo mezi pětici nejvýznamnějších realitních firem na trhu. V současné době spolupracuje s více jak 300 realitními makléři, kteří fungují v 72 pobočkách po celé České republice. Jeho síla a potenciál se odvíjí rovněž od synergií s mateřským finančně-poradenským kolosem Fincentrum, který je největším nebankovním zprostředkovatelem hypoték v Česku.
Od spolupráce s agenturou Relative PR si slibujeme větší popularizaci témat souvisejících s realitním trhem a zlepšení informovanosti o práci makléřů. Naší největší hodnotou je totiž nadstandardní kvalita servisu pro klienty i pro naše spolupracující makléře,“ dodal Fojtík.
Agentura Relative PR & Consultancy je na trhu přes deset let, v minulosti pracovala například pro realitní značku Office Hunters. Mezi největší klienty patří Kapsch a mýtný systém a technologické firmy jako Asus či Alcatel.
Tisková zpráva: Fincentrum Reality

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Očima odborníků: Ceny nemovitostí do konce roku ještě vzrostou, hypotéky zdraží

Letošní rok je pro realitní i hypoteční trh hodně rušný. Ceny nemovitostí rostou, hypotéky zdražují a Česká národní banka reguluje. Jak bude vypadat konec tohoto hektického roku? Podle expertů, které oslovil odborný server Hypoindex.cz, se na lepší časy neblýská. Zvlášť pro zájemce o hypoteční úvěry a nové bydlení.

Text: Monika Lukešová

12. 11. 2018

Kvalita novostaveb se zhoršuje. Při koupi bytu buďte ostražití

Ceny bytů míří nezadržitelně vzhůru. Aby lidé mohli bydlet ve vlastním, nejen že mají starosti s hypotečním úvěrem, ale ani si nemohou moc vybírat. Zvlášť v Praze je bytů málo. Leckdy  jsou nutné  ústupky kvůli pořízení nového bydlení.  Navíc se podle průzkum Fincentrum Reality kvalita novostaveb v poslední době zhoršila.

Text: Monika Lukešová

08. 06. 2018

hlava ruce

Hypotéka na sílu vám může rychle přerůst přes hlavu

Zájem o hypotéky zatím příliš neutichá, a to i přes zrychlení tempa růstu úrokových sazeb a omezení hypoték ze strany ČNB. Bytů k prodeji však v nabídkách realitních kanceláří i developerů ubývá. A tak se často stává, že když zájemce objeví byt na prodej, žene se střemhlav do hypotéky, aniž by si uvědomil všechna rizika.

Text: Jana Zámečníková

25. 04. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.