EUR 23.660

USD 21.748

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.660

USD 21.748

16. 03. 2023

0 komentářů

FinGO.cz spustilo další novou digitální službu. Hlídací rybička najde zájemcům požadovanou nemovitost

 

Digitální finančně-poradenská společnost FinGO.cz přichází na trh s novým online nástrojem s názvem Hlídací rybička, který dle zadaných parametrů najde zájemcům na realitním trhu vyhovující nemovitost. Po jednoduché registraci se tak klienti obratem dozvědí o zajímavých nabídkách nemovitostí v preferované lokalitě. Hlídací rybička je dalším z řady digitálních nástrojů z dílny FinGO.cz, který má klientům pomáhat komplexně zvládat problematiku nalezení, financování, ocenění či pojištění nemovitosti.

Loading 

Nový online nástroj Hlídací rybička slouží k vyhledávání dostupných nemovitostí na realitním trhu tak, aby se zájemce vyhnul zdlouhavému procházení stovek inzerátů. K nalezení inzerátu nové nemovitosti stačí zadat několik málo parametrů pro vyhledávání, tedy především typ nemovitosti, lokalitu, rozlohu, případně cenové rozpětí atp. Hlídací rybičku si jde přitom nastavit na několik typů nemovitosti nebo lokalit najednou. Jejím úkolem je prozkoumat desítky portálů a najít pouze relevantní nabídky, které registrovanému uživateli pošle v denním souhrnu, aby byl mezi prvními, kdo se k těmto nabídkám dostane. V případě zájmu o pomoc s financováním pak může klient přímo přes hlídací rybičku obratem kontaktovat FinGO.cz, jehož odborníci pomohou zajistit financování koupě a další přidružené produkty, jako je pojištění nemovitosti nebo životní pojištění. 

Ředitel pro marketing a inovace společnosti FinGO.cz Jakub Ryba k novému digitálnímu nástroji říká: “Když jsme před dvěma lety spouštěli FinGO.cz v České republice, moje první myšlenka byla zjednodušit cestu klientů nejen k hypotéce, ale obecně k vlastnímu bydlení. Hlídací rybička je pokračováním v této strategii, jedná se o uživatelsky velice jednoduchý online nástroj, který ušetří hodně času a úsilí, které by jinak lidé strávili nad vyhledáváním vysněné nemovitosti.” 

Hlídací rybička slouží registrovaným uživatelům k nalezení vhodné nemovitosti a je dalším z řady digitálních nástrojů komplexního servisu společnosti FinGO.cz se zaměřením na zajištění bydlení pro klienty. Využitím Hlídací rybičky lze totiž navázat na FinGO hypoteční kalkulačku, která následně pomůže s propočtem a výběrem odpovídající hypotéky. Další digitální nástroj od FinGO.cz – kalkulačka na odhad nemovitosti, pak pomůže nejen určit nákup či prodej nemovitosti za správnou cenu, ale pomůže i lépe určit hodnotu, na jakou novou nemovitost pojistit. FinGO.cz vyvinulo Hlídací rybičku ve spolupráci se společností Visdoo.cz.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývoje


Související články

Ve druhém pololetí 2022 se v Praze prodalo nejméně bytů za posledních 10 let, ceny novostaveb neklesají

Pražský trh s byty zaznamenal v minulém pololetí silný pokles prodejů a útlum zahájené výstavby nových bytů. V průběhu druhého pololetí byla zahájena výstavba 1670 bytů, což představuje 63% pokles v celoročním srovnání. Ačkoli počet bytů ve výstavbě mírně klesl na 12 400, stavební aktivita zůstává v porovnání s pětiletým průměrem nadále vysoká. Vyplývá to u údajů společnosti […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 03. 2023

Budoucí vývoj cen nájmů v Praze

V loňském roce trh zaznamenal poměrně prudký vývoj cen nájmů. Díky hned několika vlivům najednou – vysoké míře inflace (18,1 %), válce na Ukrajině a s ní spojeným odchodem mnoha Ukrajinců do ČR a nakonec dlouholeté stagnaci nájmů – došlo k meziročnímu nárůstu o téměř 20 %.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 03. 2023

Komentář: Jsem optimista, ale optimismus hypotéku nezaplatí

Inflace zaklepala na dveře a s ní zdražování hypoték. „Jsem optimista, což pomáhá, ale optimismus hypotéku nezaplatí,“ zaznívá v jednom komentáři v jedné ze zemí našich protinožců. Australská centrální banka v době, kdy australská inflace atakuje 8% úroveň, zvýšila sazby na 11leté maximum, na 3,6 %. Zdražení ceny peněz, několikáté v řadě.

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

20. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *