Pátek 30. července. Svátek má Bořivoj.

Fio banka znovu zlevňuje hypotéky. Česká Fio banka letos již počtvrté snižuje úrokové sazby hypoték, noví zájemci o vlastní bydlení je tak mohou získat s úrokovou sazbou od 1,38 % p.a.

27.07.2020 04:07 Tisková zpráva: Fio banka

Fio banka opět reaguje na snižování sazeb České národní banky a pokles tržních sazeb a rozhodla snížit úrokové sazby svých hypotečních úvěrů. Nově nabízí ještě výhodnější hypotéky, kdy nejvýhodnější sazbu lze získat pro jednoletou fixaci, a to 1,38 %.

Ke snížení o 0,2 procentního bodu došlo i u dalších fixací. Tříleté zajištění sazby je možné sjednat od 1,48 % a pětiletou jistotu od 1,58 %. Hypotéka od Fio banky nabízí kromě snížené sazby také několik dalších benefitů, jako třeba mimořádná splátka jakékoliv částky a kdykoliv zdarma. Další výhodou je možnost vložit si peníze na Hypospořicí konto, které je bezplatnou součástí hypotéky, a snížit si tak své měsíční splátky. Část hypotéky ve výši zůstatku na kontě není úročena.

„Nabídky všech našich hypoték klesly hluboko pod dvouprocentní hranici, která se ještě před nedlouhou dobou zdála být skoro nedostižnou. Máme tým vyškolených hypotečních specialistů, kteří klientům profesionálně pomohou s celou žádostí o novou hypotéku nebo její refinancování,“ doplňuje Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *