Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

Fond ZDR Investments rozšiřuje své portfolio o další dvě nemovitosti

09.09.2019 10:09 Tisková zpráva:

Realitní fond společnosti ZDR Investments SICAV a.s. dokončil akvizici dalších dvou retailových nemovitostí.

První zakoupený objekt se nachází v obci Nýřany, v okrese Plzeň-sever. Jedná se o prodejnu potravin s přilehlým řeznictvím v centru města, přímo na Masarykově náměstí. Nájemci na celkové pronajímatelné ploše 1.035 m2 jsou německý diskontní řetězec PENNY a ZEMAN maso-uzeniny. V zavedené prodejně společnost Penny Market s.r.o. opakovaně prodloužilą nájemní smlouvu.

Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který provozuje přes 15.000 prodejen v 20 evropských zemích a zaměstnává kolem 330.000 lidí. Na český trh PENNY vstoupil v roce 1997 a ihned se zaměřil na rozvoj v regionech. Díky tomu dnes provozuje přes 373 prodejen a je jedničkou na trhu s nejrozšířenější prodejní sítí.

Druhá zakoupená nemovitost se nachází v Rakovníku, na jižním kraji města při ulici Plzeňská. Jedná se o samostatně stojící prodejnu JYSK, v bezprostředním sousedství hypermarketu ALBERT. Prodejna disponuje 1.150 m2 pronajímatelné plochy.

Společnost JYSK je mezinárodní společnost se skandinávskými kořeny, která prodává vše do domácnosti. Dnes provozuje koncern JYSK přibližně 2 800 prodejen v 52 zemích celého světa. Roční obrat koncernu překračuje 3,5 miliard € ročně.

WAULT nově získáných nájemních smluv činí 8,1 let.

„Portfolio našeho nemovitostního fondu se ve 3. čtvrtletí letošního roku rozrostlo již o 4 nemovitosti. Celkem nyní spravujeme 17 nemovitostí v hodnotě 1,4 mld. Kč a bezmála 40 tis. m2 pronajímatelné plochy,“ říká Roman Latuske, člen správní rady ZDR Investments SICAV a.s.

Tisková zpráva ZDR Investments SICAV 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *