Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

Hypotéka s prémií odmění klienty České spořitelny za věrnost a vrátí jim 4 % z výše hypotéky zpět

20.11.2012 02:11 Tisková zpráva: Česká spořitelna

„Díky naší hypotéce si během tří čtvrtletí letošního roku pořídilo nebo zrekonstruovalo bydlení více než 16 300 klientů. Nová Hypotéka s prémií ocení klienty za jejich věrnost a například při průměrné hypotéce ve výši 1,7 milionu korun jim přinese 68 tisíc korun zpět na jejich účet. Věříme, že s touto službou spokojenost i zájem klientů ještě poroste,“ uvedla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny.

Klient sjednáním služby Hypotéka s prémií získává slevu na úrokové sazbě pro první období fixace ve výši 0,3 % a pokud u banky zůstane i na další fixační období, dostane zpět část úroků, které mu banka vyplatí na jeho účet. Tuto prémii dostane na začátku každého dalšího fixačního období a pokud u České spořitelny zůstane po celou dobu splatnosti hypotéky, získá celkem 4 % z výše vyčerpané hypotéky. Výše prémie je závislá na zvolené délce fixace. Např. pokud si klient sjedná hypotéku ve výši 2 mil. Kč se splatností na 20 let a s fixací na 5 let, jeho celková odměna bude 80 000 Kč za předpokladu, že během celé splatnosti zůstane u České spořitelny. Na začátku každého dalšího období fixace pak tedy klient obdrží 26 667 Kč. Postup pro vyplácení prémie najdete na grafu níže. Jednorázový poplatek za službu Hypotéka s prémií je 3 000 Kč a je možné ho zahrnout do výše hypotéky.

                                 
Hypotéka České spořitelny patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hypoteční produkty na českém trhu. Je poskytována bez poplatku za vyřízení, nabízí klientům vedle nízké úrokové sazby a možnosti bez fakturového čerpání na výstavbu i variabilní splácení, tedy možnost přerušení splácení, odkladu i na začátku splácení či změny splátek v průběhu včetně možnosti mimořádných splátek. Klienti výhodnou nabídku oceňují a mají zájem i o refinancování hypoték z jiných finančních institucí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *