EUR 24.380

USD 23.706

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.5 %

EUR 24.380

USD 23.706

Hypoúvěr GARANT od Buřinky Vám dá jistotu a čas v klidu si vybrat bydlení navíc do konce roku s odhadem nemovitosti zdarma.

 

Ještě do konce roku si klienti Stavební spořitelny České spořitelny mohou sjednat Hypoúvěr GARANT s výhodou odhadu nemovitosti zdarma. Jedná se o předem schválený Hypoúvěr, který nabízí garanci finančních prostředků těm, kteří si chtějí pořídit vlastní bydlení, ale zatím ho ještě nenašli. Poskytne tak jistotu a čas pro hledání vysněné nemovitosti včetně možnosti reagovat prakticky okamžitě na zajímavou nabídku. 


Pro jeho uzavření potřebuje mít klient dostatečný příjem a alespoň základní představu o tom, kolik by rád do svého bydlení investoval. Zajímavá je především sjednaná doba 12 měsíců, během které může hledat své bydlení a následně kdykoliv zahájit čerpání úvěru. „Náš klient tak eliminuje riziko, že by propásnul nabídku, která se již nemusí opakovat,“ doplňuje Vladislava Pospíšilová, ze Stavební spořitelny České spořitelny. S nabídkou Hypoúvěru GARANT přišla Buřinka v červnu letošního roku a od prosince 2019 je možné si jej sjednat nejen na koupi rodinného domu nebo bytu, ale i na koupi stavebního pozemku.
Výše úvěru je nastavena od 300 tisíc Kč do 5 mil. Kč jako standardní Hypoúvěr od Buřinky. Na základě individuálního posouzení lze schválit i vyšší rámec. I nadále platí, že uplatňujeme 80% LTV.  Klient musí mít vlastní zdroje v min. výši 20 % záměru nebo může část chybějících vlastních zdrojů nahradit jinou vhodnou nemovitostí při splnění kritéria LTV do 60 %. Zároveň do 31. 12. 2019 poskytuje Buřinka v rámci tohoto produktu odhad nemovitosti zdarma. Pro získání úvěru není nutné mít uzavřenou smlouvu o stavebním spoření.
Bydlení nekupujete každý den a schválený úvěrový rámec poskytne klientovi jistotu, od které se může při hledání odpíchnout.
Více informací najdete na www.burinka.cz/hypouver/, nebo na naší bezplatné lince 800 120 120.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.28 Aktuální výše Hypoindexu

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%
Historie vývoje


Související články

Stavební spoření získává na popularitě. Podívejte se, na co spořitelny lákají klienty

I když údaje stavebních spořitelen za loňský rok nejsou nijak příznivé, týká se to hlavně úvěrů ze stavebního spoření. Počet nových smluv roste. Podle průzkumu ČMSS je atraktivita stavebního spoření nejvyšší za posledních osm let. Loni vzrostl počet nově uzavřených smluv o stavebním spoření o 15 procent a letos se očekává další nárůst. Stavební spořitelny […]

Text: Monika Lukešová

16. 04. 2019

Čas na státní podporu se přiblížil

Vánoční shon je v plném proudu a konec roku se neúprosně blíží. Pro získání státní podpory stavebního spoření je nutné zaslat peníze včas. Kolik a kdy nejpozději vložit na účet a dosáhnout na maximální podporu?

Text: Jana Zámečníková

16. 12. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.