EUR 25.230

USD 23.714

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.230

USD 23.714

05. 09. 2022

0 komentářů

K hypotéce od Raiffeisenbank možnost volby pohyblivé sazby a nyní navíc odhad nemovitosti zdarma

 

Všichni zájemci o nový hypoteční úvěr nebo refinancování úvěru u Raiffeisenbank získají v rámci Hypodnů od 5. září do minimálně 28. října ocenění nemovitosti zdarma. Klienti takto uspoří částku v řádu několika tisíc korun. V rámci loňské podzimní kampaně využilo této nabídky téměř 3 000 klientů.

Loading 

Klient, který si v rámci Hypodnů sjedná u Raiffeisenbank hypoteční úvěr, získá v tomto období odhad nemovitosti zdarma. Akce se vztahuje na všechny hypoteční produkty včetně zaměstnaneckých hypoték, stejně tak na všechny varianty fixací.

„Tradiční podzimní Hypodny se opakovaně těší velkému zájmu klientů. I letos proto nabízíme oblíbený benefit v podobě odhadu nemovitosti zdarma. Ten žadatelům nejen odlehčí v celkových nákladech na úvěr, ale ušetří i čas, protože odhad a navazující procesní administrativu vyřešíme za něj,“ říká Milan Voldřich, ředitel hypotečních úvěrů Raiffeisenbank.

V posledních měsících došlo k opakovanému zvýšení úrokových sazeb ze strany ČNB a v návaznosti na to rostly i úrokové sazby u hypotečních úvěrů. S ohledem na tuto situaci a prognózu poklesu úrokových sazeb ve střednědobém horizontu nabízí banka klientům volbu pohyblivé úrokové sazby.

„Tento typ sazby může být výhodný v okamžiku, kdy se očekává postupné snižování sazeb. Klient tak může s poklesem úroků snížit měsíční splátky,“ doplňuje Milan Voldřich. Podle něj má ale pohyblivá sazba i svá úskalí a je proto potřeba k ní přistupovat individuálně a podle konkrétních podmínek a potřeb klienta. S tím pomohou poradci hypotečních center Raiffeisenbank, kteří zájemcům princip této sazby vysvětlí a pomohou zvolit vhodnou variantu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývoje


Související články

Během prvního čtvrtletí se v Brně prodalo nejvíce bytů za dva roky

Za první kvartál roku 2024 našlo své kupce celkem 246 brněnských novostaveb. Oproti průměru za předchozí rok, který byl poznamenán utlumenou poptávkou v důsledku vysokých úrokových sazeb, se jedná o 100% nárůst. Jak vyplývá z dat společnosti Trikaya, začátek letošního roku byl natolik úspěšný, že dokonce překonal dlouhodobý průměr. Ceny zatím stoupají pozvolna, pohybují se […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 04. 2024

Analýza: Budou v Praze nájmy opět srovnatelné se splátkami hypoték?

Doba, kdy bude v Praze opět srovnatelné splácet vlastní byt a bydlet v nájmu, se pravděpodobně rychle blíží. V následujících dvou letech by se ceny nových bytů měly zvyšovat o 5 % ročně, postupně klest sazby hypoték ke 3 % a růst nájemné v průměrně o 10 % za rok. Vyplývá to z aktuální analýzy Central Group.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

16. 04. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *