EUR 24.745

USD 22.792

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.745

USD 22.792

12. 04. 2022

0 komentářů

Kancelářské prostory společnosti Skanska získaly prestižní certifikát WELL Health & Safety za ochranu zdraví i prevenci šíření nákazy covid-19

 

Jednotka komerčního developmentu společnosti Skanska v České republice, sídlící v kancelářských prostorách Corso Court, se pyšní prestižním certifikátem WELL Health & Safety Rating. To je udělováno stavbám či kancelářským prostorám, které poskytují svým uživatelům bezpečnost v nejvyšším možném měřítku, včetně maximální ochrany proti covid-19 a dalším infekčním onemocněním.

Loading 

Společnost Skanska získala další certifikát WELL Health & Safety Rating. Její projekt Parkview v Praze získal toto ocenění v roce 2021 jako vůbec první budova v České republice. Účelem certifikace je umožnění bezpečného návratu nájemcům do prostor v post-covidovém prostředí. Šanci na ocenění, které Skanska získala, mají pouze nejinovativnější a nejbezpečnější pracovní prostory.

„Ve všech našich budovách klademe velký důraz na zdraví a well-being uživatelů. Skutečnost, že se naší kanceláři v Corso Court podařilo získat certifikát WELL Health & Safety Rating sedm let po dokončení, svědčí o naší tvrdé práci a progresivním přístupu už z doby dávno před covidem,“ uvádí Eva Nykodymová, EHS and Sustainability Manager ve Skanska.

Kancelář společnosti Skanska poskytuje zdravý pracovní prostor díky sofistikovanému systému ventilace vzduchu, dostatku přirozeného denního světla, sníženému kontaktu osob s povrchy ve společných prostorech a inovativním řešením začleněným do designu. Certifikační proces spočíval v posouzení celé budovy Corso Court, která poskytuje bezpečné a nekuřácké prostředí a které rovněž bylo uděleno hodnocení LEED Platinum, nejvyšší dosažitelné hodnocení v kategorii Core & Shell za nízký dopad na životní prostředí.

Skanska již získala hodnocení WELL Health & Safety Rating pro osm svých komerčních budov ve střední a východní Evropě, včetně Parkview v pražské byznysové oblasti Pankrác, a v současné době si klade za cíl dosáhnout certifikace WELL Health & Safety Rating u všech svých budoucích projektů. V rámci kancelářského konceptu Care For Life si Skanska klade za cíl vytvářet udržitelné budovy s ohledem na zdraví, bezpečnost a pohodu svých nájemců.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Dostupné bydlení – za 60 tisíc Kč za metr čtverečný mohou stavět družstva, města i obce

Nový byt v ceně od 51 000 Kč do 59 000 Kč za čtverečný metr, tedy třípokojový byt 70 m2 již od 3,6 milionu korun? Nejde o početní chybu, podvod ani návrat do roku 2015, kdy se za tuto cenu prodávaly byty i v Praze. V tomto cenovém rozpětí vycházejí přepočtem objemových cenových ukazatelů, který pro potřeby měst a […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 05. 2024

Proč jsou územní plány klíčem k definování stavebních pozemků pro účely DPH?

Nejvyšší správní soud (NSS) České republiky nedávno řešil otázku, zda nezastavěný pozemek zahrnutý v územním plánu jako zastavitelný podléhá dani z přidané hodnoty (DPH). Toto rozhodnutí představuje zásadní precedens pro všechny, kteří se podílejí na obchodování s pozemky, ať už jako prodávající, kupující, nebo daňový poradci.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 05. 2024

Rizika špatně nastavené ceny prodávané nemovitosti

Nastavení správné prodejní ceny nemovitosti je naprosto klíčovým krokem v celém procesu prodeje. Ovlivňuje nejen to, jak rychle byt či dům prodáte, ale i to, kolik peněz ve výsledku získáte. Když cenu nastavíte adekvátně, budete mít dostatek zájemců a prodáte relativně rychle, v opačném případě si na kupce počkáte měsíce či roky, a budete muset postupně […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

14. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *