Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

LBBW Bank CZ připravila brunch pro hypoteční specialisty

03.07.2014 10:07 Tisková zpráva: LBBW Bank

LBBW Bank CZ připravila pro zástupce hypotečních specialistů společnosti Fincentrum brunch spojený s prezentací obchodních výsledků a obchodních plánů na následující období.

Miroslav Filinger, vedoucí týmu externích distribučních kanálů LBBW Bank CZ, představil společně se svými kolegy přítomným hostům srovnání bankovních produktů, novinek a obchodních plánů LBBW Bank CZ  s nabídkou ostatních bankovních domů.  „Při posuzování obchodního případu se díváme na příběh, který je za klientem. Tam, kde mnohé banky končí a žádost o úvěr u určité skupiny klientů často zamítnou, tam my začínáme s posuzováním skutečně prokazatelné bonity klienta., Ke každému přistupujeme individuálně a s přihlédnutím k mnoha dalším skutečnostem, které mohou mít na jeho platební morálku vliv,“ zdůraznil Miroslav Filinger.

Prezentaci doplnil Jiří Bečvář, Senior Dealer LBBW Bank CZ, který účastníky seznámil s měnovou politikou a s jejím vlivem na vývoj křivky hypotečních sazeb a s očekáváními ve vývoji sazeb v následujícím období.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *