EUR 23.985

USD 22.380

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.985

USD 22.380

10. 02. 2023

0 komentářů

Lenka Preslová se stala obchodní ředitelkou pro komerční nemovitosti developera Crestyl

 

Developerská a investiční skupina Crestyl jmenovala v únoru Lenku Preslovou svou obchodní ředitelkou pro komerční nemovitosti. Na nově zřízené pozici se stala součástí vedení Crestylu v České republice, kde povede tým zabývající se pronájmem a správou komerčních nemovitostí – jak kanceláří, tak retailu.

Loading



 

Lenka má dlouholeté zkušenosti ve vedoucích pozicích pro obchodní, marketingové a leasingové týmy developerských firem. Posledních téměř pět let působila jako obchodní ředitelka developerské společnosti Passerinvest. Předtím pracovala například v Penta Real Estate, kde byla zodpovědná za pronájmy komerčních budov a jejich marketing.

Lenka je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze a na The Open University Business School získala titul MBA. Ve svém volném čase ráda cestuje a sportuje. Zajímá se o architekturu, a tak oceňuje příležitost být u zrodu zajímavých projektů, které mají ambici vytvářet nová příjemná místa pro život. Je spoluzakladatelkou organizace Female Leaders in Real Estate, jedinečné platformy podporující zastoupení žen na vedoucích pozicích na českém realitním trhu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývoje


Související články

Budoucí vývoj cen nájmů v Praze

V loňském roce trh zaznamenal poměrně prudký vývoj cen nájmů. Díky hned několika vlivům najednou – vysoké míře inflace (18,1 %), válce na Ukrajině a s ní spojeným odchodem mnoha Ukrajinců do ČR a nakonec dlouholeté stagnaci nájmů – došlo k meziročnímu nárůstu o téměř 20 %.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 03. 2023

Komentář: Jsem optimista, ale optimismus hypotéku nezaplatí

Inflace zaklepala na dveře a s ní zdražování hypoték. „Jsem optimista, což pomáhá, ale optimismus hypotéku nezaplatí,“ zaznívá v jednom komentáři v jedné ze zemí našich protinožců. Australská centrální banka v době, kdy australská inflace atakuje 8% úroveň, zvýšila sazby na 11leté maximum, na 3,6 %. Zdražení ceny peněz, několikáté v řadě.

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

20. 03. 2023

Nastane letos vhodná doba pro nákup nemovitosti?

Ceny řady nemovitostí po dlouhé době klesají. Na vině jsou mimo jiné drahé hypotéky. Lidé tak s nákupem nezřídka vyčkávají na příznivější dobu. Pomyslné okno, kdy bude možné pořídit bydlení se slevou, se ale možná brzy zavře. Podle odborníků by mohly hypotéky ve druhé půli roku zlevnit, což nastartuje poptávku i růst cen.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *