Úterý 09. března. Svátek má Františka.

Milion splněných snů ČMSS – Facebook Lišky ozdobila nová soutěž

16.07.2015 01:07 Tisková zpráva: Českomoravská stavební spořitelna

ČMSS bude na Facebooku plnit sny

Na Facebookovém profilu Českomoravské stavební spořitelny byla v rámci kampaně Milion poskytnutých úvěrů spuštěna nová soutěž. Pod speciálním příspěvkem v současné době shromažďujeme přání a sny kohokoli, kdo se o ně s námi podělí. V rámci akce bude porotou nejzajímavější přání vybráno a splněno ČMSS.

Aktivity, které stojí za to vidět!

Není to však jen soutěž, v rámci akce se rozjela i řada aktivit, které by měly komunikaci na sociálních sítích ČMSS oživit. Na novém komunikačním webu www.milionsnu.cz najde návštěvník vysvětlení, jak ČMSS dosáhla výrazného milníku v historii – milion poskytnutých úvěrů na bydlení, dále poutavá videa, která ukazují, jak si lidé díky ČMSS splnili svůj sen. V rámci stránky nechybí odkazy na Pinterest a Instagram, tedy na weby, které mimo jiné přímo vybízejí k zobrazení zajímavých fotek z oblasti bydlení všude po světě. Nechybí kvíz, kde návštěvník odpovídá na různé otázky z oblasti financí. Oblastí, kterou jistě ocení milovníci bydlení a lidé, kteří se chtějí pustit do rekonstrukce, jsou rovněž blogy, které se zaměřují na tematiku bydlení. Čtenář zde najde užitečné rady architekta.

Všechny dané aktivity jsou zdarma a není nutná registrace.

Facebookový profil Českomoravské stavební spořitelny se za poslední rok stal poměrně důležitým komunikačním kanálem. Návštěvníci na něm najdou řadu užitečných věcí – rady architekta ohledně bydlení, chytré lišácké tipy do domácnosti, fotky zdařilých rekonstrukcí či zajímavosti z oblasti stavebního spoření a úvěru ze stavebního spoření.
Facebook: Českomoravská stavební spořitelna
Microsite: www.milionsnu.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *