Středa 22. května. Svátek má Emil.

M&M Reality uspořádaly největší firemní dovolenou

24.05.2018 12:05 Tisková zpráva:

Petr Morcinek, majitel holdingu M&M reality, pozval sedm set svých spolupracovníků a dalších hostů na největší firemní dovolenou, jakou kdy jakákoliv česká firma uspořádala. Makléři, finanční a investiční poradci, pojišťovací specialisté, zaměstnanci centrály, management a obchodní partneři největší realitně finanční skupiny na tuzemském trhu obsadili téměř třetinu kapacity zaoceánské lodi s názvem SIMFONIA. Zúčastnil se také Richard Krajčo s celou kapelou Kryštof.

Ve dnech 14.–19. května 2018 se pracovníci a obchodní partneři holdingu M&M Reality

zúčastnili plavby po nádherných přístavech v Jaderském moři.  Na lodi si užívali svůj all inclusive status a bylo opravdu z čeho vybírat. Sinfonia italské plavební společnosti MSC Cruises, která pořádá úspěšně okružní plavby již více než 30 let, je loď o 13 palubách. Na těch se nachází mnoho restaurací a barů nebo třeba kasino a divadelní sál.  K dispozici je samozřejmě i řada sportovišť, wellness se saunami, masážemi a kosmetickým salónem a mnoho dalších atrakcí.

V pondělí mořeplavci vypluli z italských Benátek a postupně navštívili perly Jadranu – slovinský Koper, chorvatské přístavy Zadar a Dubrovník a před sobotním připlutím zpět do Benátek ještě útulnou italskou Anconu.

Kromě luxusu, který zaoceánská loď sama o sobě nabízí, připravil Petr Morcinek svým hostům ještě jedno obrovské překvapení. Ve čtvrtek se v Dubrovníku nalodil jeho kamarád Richard Krajčo s celou kapelou Kryštof a pasažéři si v divadelním sále, který praskal ve švech, dosyta vychutnali jejich dvouhodinový koncert. Hudebníci poté zůstali na lodi až do konce plavby.

“S organizací naší tradiční firemní dovolené to máme rok od roku těžší,” říká majitel M&M Reality Holdingu Petr Morcinek. “Už v minulých třech letech jsme objednávali několik hotelů v Mexiku, na Kubě nebo v Dubaji, protože jsme se nikdy do jednoho nevešli. A tak jsme se i horko těžko všichni potkávali a užívali si třeba výlety nebo společné večery. Letos, kdy jsme čtvrtině firmy slíbili, že se za zásluhy o rozvoj holdingu zúčastní největší firemní dovolené všech dob, jsme se sami trochu chytli do pasti. Až jsme nakonec s managementem dostali spásný nápad. Vždyť jsme stejně všichni na jedné lodi!,” popisuje Petr Morcinek, kde vznikl nápad vzít své spolupracovníky, hosty a obchodní partnery na zaoceánskou loď. A když viděl, jak si všichni plavbu chválili a osobně i na Facebooku mu za ni děkovali, slíbil, že se z plavby stane tradice.

Tisková zpráva: M&M reality

3 komentářů k článku “M&M Reality uspořádaly největší firemní dovolenou”

 1. Petr napsal:

  Petr Morcinek
  Tak mi začala dovolená, vstávali jsme o pěti ráno, nějaká ta snídaně a po šesté hodině jsme vyrazili na delší výlet. Rozhodl jsem se nejet rychle, abych někomu nedělal starosti.
  Ale i tak cesta ubíhala rychle. Za 45 min. jsme byli v Pardubickém kraji, za necelou hodinku v městečku Trnávka, za 70 min. v Moravské Třebové. Dále jsme profrčeli Litomyšlí, Vysokým Mýtem, Holicí. V Třebechovicích jsme si udělali menší pauzu. Cesty byly v našem směru prázdné, tak jsme jeli v pohodě. První známku jsme si koupili v obci Veliny. Tam jsme dorazili kolem deváté ráno a hospoda byla otevřená. Ještě otevřená, byla tam zábava, takže tam pár maníků ještě venku dopíjeli pivo. Hospodský byl našrot, takže mi známku prodal ten nejstřízlivější, měl v očích jen 2 promile.
  Dále jsme jeli přes Jaroměř, Dvůr Králové, Hořici. Tam všude jsem si doplňoval svou sbírku.
  Po cestě jsme se taky stavili na dvou rozhlednách a pak jsme valili směr chalupa. Kluci byli ještě marodi, takže byli utahaní.Stále zataženo a chladno, jako zatím každý den.
  Měli jsme naplánovaný výlet do Prachovských skal. Nejdříve jsme vyrazili na hrad Veliš. Z tamo jsme jeli do Dětenic , kde je zámek a pivovar.Je tam mi staročeská hospoda, kde Tě vítají slovy : „ Co budete žrát a chlastat, holoto líná.“ Ve filmu to snad jde, ale jako atrakce v restauraci, i když vsazené do minulosti, mi to připadá vulgární.
  Ještě jsme stihli muzeum tisku v Rožďálovicích a potom jsme vyrazili do skal. Opravdu nádherné místo. Jenže vyhlídkové ochozy jsou vysoko, to Petr Morcinek nemusí a byla nervózní a soutěsky mezi skalami jsou místy tak úzké, že člověk sotva projde. Jelikož mám fóbii ze stísněných prostor, tak to bylo na moje nervy a psychiku taky tvrdý. Takže já i moja jsme byli dost podráždění, jen děcka byla v pohodě. Zdrželi jsme se tam 3 hodiny a byli jsme rádi, že jsme z tama vypadli.

  1. Samuel napsal:

   Petr Morcinek provokace
   Ten článek jsem už někde viděl:
   https://www.finance.cz/510321-petr-morcinek-usporadal-plavbu-pro-700-lidi/
   to je slušná provokace

   Tak to já pojedu, tak jedině někam k našim na chalupu a budu si to ještě muset cálovat sám

   1. Petr napsal:

    Dovolená Petra Morcinka
    Jo jo je toho plný internet, dovolená s Petrem Morcinkem 🙂 https://www.blesk.cz/clanek/radce/550530/podivejte-se-jak-vypada-nejvetsi-firemni-dovolena-vsech-dob.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *