Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Modrá pyramida hlásí rekordní zájem o úvěry a snižuje sazbu Hypoúvěru na 1,89 % ročně

24.02.2016 03:02 Tisková zpráva: Modrá pyramida stavební spořitelna
  • objem Hypoúvěrů poskytnutých loni Modrou pyramidou vzrostl meziročně o 95 %

  • celkově klienti čerpali od Modré pyramidy v roce 2015 úvěry na bydlení v objemu takřka 10 miliard korun 

  • Hypoúvěr nyní se sazbou 1,89 % p.a.

V roce 2015 poskytla Modrá pyramida svým klientům Hypoúvěry v objemu 4,3 mld. Kč, což je o 95 % více než v roce 2014. V loňském roce dynamicky rostl především objem úvěrů spojených se stavebním spořením, meziroční nárůst o 83 % patří k nejvyšším v historii Modré pyramidy. Celkově financovala Modrá pyramida v roce 2015 úvěry na bydlení v objemu takřka 10 mld. Kč.

„Hypoúvěr je určen především na pořízení bydlení nebo na rozsáhlejší rekonstrukci. Právě nyní je přitom ta nejlepší doba na rozhodnutí svou vysněnou investici realizovat. Zatímco ceny nemovitostí se již odrazily od svého dna, úrokové sazby se stále drží rekordně nízko. Hypoúvěr ve výši 1,5 mil. Kč je možné získat s měsíční splátkou jen necelých pět tisíc korun,“ uvedl Aleš Mašanský, člen představenstva Modré pyramidy.

Výhodný Hypoúvěr mohou čerpat klienti již od 200 tisíc Kč a splácet až 30 let. Tahounem v úvěrech na rekonstrukce je pak Rychloúvěr Modré pyramidy, který je určen především na modernizace, opravy či jiné menší investice do nemovitostí. Bez zajištění mohou klienti získat až 700 tisíc Kč.

Dynamického růstu v oblasti úvěrování dosáhla Modrá pyramida díky unikátní kombinaci výhodných produktů a srozumitelného poradenství klientům. „Financování bydlení bývá pro občany tou největší investicí v jejich životě. Logicky proto hledají rádce, kteří je dokáží celým projektem spolehlivě provést a nabídnou i další služby spojené s bydlením. Máme takové spolehlivé rádce po celé republice a jsou dostupní každému zájemci,“ dodává David Formánek, předseda představenstva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *