EUR 25.665

USD 22.733

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.665

USD 22.733

02. 10. 2019

MVGM přebírá od JLL správu nemovitostí v Belgii, Lucembursku a v České republice

 

Rijswijk, Nizozemí, 2. října 2019 – Holandská společnost MVGM, která se zabývá správou nemovitostí, dokončila včera v Belgii, Lucembursku a v České republice transakce, které jsou součástí smlouvy o převzetí aktivit JLL v oblasti správy nemovitostí v 10 zemích Evropy. 


„Je to pro nás významný krok. Díky těmto transakcím se začíná formovat mezinárodní charakter MVGM a vzniká tak přední evropská organizace zabývající se správou nemovitostí, “ řekl Menno van der Horst, člen představenstva společnosti MVGM. „Chci srdečně přivítat naše nové kolegy. Těším se na vzájemnou spolupráci při poskytování služeb našim klientům s odborností a odhodláním, na které se vždy spoléhali. Zároveň jim nabídneme všechny výhody specializovaného evropského hráče.”
Společnosti MVGM a JLL oznámily dohodu v červenci. Ta poskytuje MVGM základnu v osmi dalších zemích s 540 zaměstnanci, a to ve Španělsku, Portugalsku, Belgii, Lucembursku, Polsku, České republice, Rumunsku a na Slovensku a rozšíří týmy v Nizozemí a Německu.
MVGM integruje nová aktiva do svého současného portfolia ve fázích a uzavírá transakce zvlášť pro každou právnickou osobu v každé zemi. Současná transakce tak završuje celkový počet dokončených na čtyři, a to díky v srpnu uzavřené transakci v Nizozemí.
Petra Stiller z MVGM Czech
Petra Stiller z MVGM Česká republika říká: „Pracujeme pro lokální a mezinárodní klienty a spravujeme jejich portfolio stejně snadno jako investice do akcií. Nabízíme reporting na míru a těšíme se na pokračování jako součást týmu MVGM a zároveň na užší spolupráci s inovativní realitní dceřinou společností Watson+Holmes, která se zaměřuje na big data.“
Uzavření transakcí v ostatních zemích se očekává do konce roku 2019.
MVGM v posledních pěti letech rychle roste prostřednictvím akvizic. Úspěšná historie akvizic zahrnuje německou PropertyFirst v roce 2019, spojení s Verwey v roce 2018 a nizozemskou akvizici Actys v roce 2016.
Tisková zpráva MVGM

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.