EUR 24.345

USD 21.452

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.345

USD 21.452

11. 02. 2019

Novým marketingovým ředitelem ČMSS je Martin Lauer

 

Novým marketingovým ředitelem Českomoravské stavební spořitelny se od 1. února stal Martin Lauer. V pozici vystřídal Vlaďku Dvořákovou, která se po 12 letech rozhodla pro změnu. ČMSS tak získává špičkového manažera se zkušenostmi z korporátního i agenturního světa. 


Martin Lauer (47) bude zodpovědný za řízení marketingové komunikace a produktové nabídky ČMSS. „Vizí ČMSS je být v každé čtvrté domácnosti v ČR. Pro naplnění takových ambiciózních plánů je zásadní kvalitní produkt, to bude mou velkou prioritou. Na prvním místě v naší strategii musí být klient, pro kterého chceme být partnerem při plnění snů o bydlení. Pro dosažení těchto cílů bude ČMSS aktivní jak v moderních digitálních disciplínách, tak i v dlouhodobě ověřených klasických nástrojích,“ uvedl při svém nástupu.
ČMSS získává v nové posile více než 20 let profesních zkušeností v oblasti firemních strategií, vedení marketingu, komunikace, digitálního a online světa i produktového managementu.  Do ČMSS přichází z agentury Ogilvy, kde poslední tři roky působil v pozici Managing Directora odpovědného mj. za obchodní a finanční výsledky agentury a témata související s digitalizací. Předtím pracoval např. 6 let ve Škoda Auto, kde byl odpovědný za globální komunikaci, marketing, produkt i firemní strategii.
Nový marketingový ředitel ČMSS vystudoval VŠE v Praze, je ženatý a má dvě děti. Sám sebe označuje za triatlonového hobíka.
 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

Stavební spoření získává na popularitě. Podívejte se, na co spořitelny lákají klienty

I když údaje stavebních spořitelen za loňský rok nejsou nijak příznivé, týká se to hlavně úvěrů ze stavebního spoření. Počet nových smluv roste. Podle průzkumu ČMSS je atraktivita stavebního spoření nejvyšší za posledních osm let. Loni vzrostl počet nově uzavřených smluv o stavebním spoření o 15 procent a letos se očekává další nárůst. Stavební spořitelny […]

Text: Monika Lukešová

16. 04. 2019

Tomáš Kořínek: Stavební spoření je odolnější než hypotéky. Teď je na výsluní

Úrokové sazby u hypoték mírně rostou, ale zájem o ně v posledním měsíci klesl. Podle Fincentrum Hypoindex je aktuálně průměrná úroková sazba 2,5 procenta. Zdražující hypotéky nahrávají stavebnímu spoření. Podle Tomáše Kořínka, předsedy představenstva Českomoravské stavební spořitelny, má stavební spoření co nabídnout jak v úvěrech, tak i ve spoření.

Text: Monika Lukešová

28. 08. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *