EUR 25.425

USD 23.531

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.425

USD 23.531

04. 05. 2023

0 komentářů

Podnikatel David Krajný přebírá stoprocentní podíl v RE/MAX Slovensko

 

Majitel realitní společnosti RE/MAX Česká republika David Krajný, uzavřel dohodu s Richardem Churým, minoritním vlastníkem sítě RE/MAX Slovensko a stává se tak stoprocentním vlastníkem slovenské sítě.

Loading 

David Krajný dosud kontroloval ve slovenské pobočce šedesátiprocentní podíl. Změna nastává i ve výkonném vedení společnosti – novým generálním ředitelem RE/MAX Slovensko byl jmenován Jan Hrubý, který bude nyní zodpovídat za řízení a rozvoj sítě v Česku i na Slovensku.

„Situaci vnímám jako příležitost k posílení a růstu značky RE/MAX na Slovensku a díky ještě silnějšímu vzájemnému propojení můžeme zcela naplno využívat společné synergie v Česku a na Slovensku,“ vysvětluje David Krajný, prezident RE/MAX Česko a Slovensko.

Dosavadní generální ředitel a spolumajitel Richard Churý se bude i nadále podílet na rozvoji sítě RE/MAX Slovensko.

„Chtěl bych tímto srdečně poděkovat Richardu Churému za všechny roky, po které na Slovensku budoval síť RE/MAX. Především díky němu patříme mezi nejvýznamnější realitní kanceláře na Slovensku. Velmi oceňuji jeho přínos a jsem velmi rád, že se rozhodl i nadále spojit svůj profesní život s naší značkou,“ dodává David Krajný.

„Hodláme se zaměřit především na zvýšení efektivity a sdílení know how, které povede k akceleraci růstu tržního podílu. Klíčovým cílem je pro nás expanze, rozvoj stávající sítě a investice do značky, abychom se stali opravdovým lídrem na slovenském trhu,“ doplňuje Jan Hrubý, nový generální ředitel RE/MAX Česko a Slovensko.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývoje


Související články

Pronajímatelé často zakazují i to, co nemají

Nájemní smlouva o nájmu bytu či domu je jedním z nejčastějších typů smluv, které lidé uzavírají. Protože si je většinou píší pronajímatelé sami, jejich obsah se může velmi odlišovat, a to jak od jiných nájemních smluv, tak zejména od znění zákonných ustanovení. Vzniká velké množství situací, kdy je nájemníkovi zakázáno něco, co zakázat nelze. Jaké […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

20. 02. 2024

Komentář: Hypotéky zlevní, ale dostupnost bydlení se nezlepší

Poslední data z ekonomiky signalizují, že v ekonomice nastává obrat a jdeme už nahoru. To se odrazilo v uvažování centrálních bankéřů. Ti mají nejspíš optimistický výhled nejen o těchto indikátorech, ale i u inflace. Je velmi pravděpodobné, že tento týden zveřejněná statistika inflace vykáže dramatické zpomalení. Je dokonce možné, že se během roku 2024 dostaneme […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

12. 02. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *