EUR 23.655

USD 21.982

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 12.7 %

EUR 23.655

USD 21.982

04. 05. 2023

0 komentářů

Podnikatel David Krajný přebírá stoprocentní podíl v RE/MAX Slovensko

 

Majitel realitní společnosti RE/MAX Česká republika David Krajný, uzavřel dohodu s Richardem Churým, minoritním vlastníkem sítě RE/MAX Slovensko a stává se tak stoprocentním vlastníkem slovenské sítě.

Loading 

David Krajný dosud kontroloval ve slovenské pobočce šedesátiprocentní podíl. Změna nastává i ve výkonném vedení společnosti – novým generálním ředitelem RE/MAX Slovensko byl jmenován Jan Hrubý, který bude nyní zodpovídat za řízení a rozvoj sítě v Česku i na Slovensku.

„Situaci vnímám jako příležitost k posílení a růstu značky RE/MAX na Slovensku a díky ještě silnějšímu vzájemnému propojení můžeme zcela naplno využívat společné synergie v Česku a na Slovensku,“ vysvětluje David Krajný, prezident RE/MAX Česko a Slovensko.

Dosavadní generální ředitel a spolumajitel Richard Churý se bude i nadále podílet na rozvoji sítě RE/MAX Slovensko.

„Chtěl bych tímto srdečně poděkovat Richardu Churému za všechny roky, po které na Slovensku budoval síť RE/MAX. Především díky němu patříme mezi nejvýznamnější realitní kanceláře na Slovensku. Velmi oceňuji jeho přínos a jsem velmi rád, že se rozhodl i nadále spojit svůj profesní život s naší značkou,“ dodává David Krajný.

„Hodláme se zaměřit především na zvýšení efektivity a sdílení know how, které povede k akceleraci růstu tržního podílu. Klíčovým cílem je pro nás expanze, rozvoj stávající sítě a investice do značky, abychom se stali opravdovým lídrem na slovenském trhu,“ doplňuje Jan Hrubý, nový generální ředitel RE/MAX Česko a Slovensko.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.32 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%
Historie vývoje


Související články

Nájemní bydlení je investičně zajímavé

Účastníci konference Nájemní bydlení budoucnosti pořádané společnostmi BTR Consulting a Real Estate Academy se jednoznačně shodli, že rezidenční trh se proměňuje. Jasným trendem je nájemní bydlení jako aktuálně cenově dostupnější alternativa oproti vlastnickému bydlení a jako možnost zajímavá i z investičního pohledu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

02. 06. 2023

I přes pokles jsou ceny nemovitostí v ČR stále na relativně vysoké úrovni

Trh s nemovitostmi v České republice prochází v posledních měsících významnými změnami. Po dlouhém období růstu cen dochází k určité stabilizaci a mírnému poklesu. Z  aktuálních dat vyplývá, že ceny nemovitostí se za poslední tři měsíce vyvíjely různými směry.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 05. 2023

Analýza: Poptávka po bytech stoupá

Trh s byty v Praze se probouzí. Po dlouhé stagnaci lze sledovat oživení prodejů. Kvalitní a prémiové nemovitosti si svou cenu drží, trvají však výrazné rozdíly v ceně nových a starších bytů. Rostou požadavky na kvalitu. Kupující mají stále vyšší nároky na standard vybavení bytů a nabízené doplňkové služby.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

24. 05. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *