EUR 24.765

USD 23.115

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.765

USD 23.115

04. 05. 2023

0 komentářů

Podnikatel David Krajný přebírá stoprocentní podíl v RE/MAX Slovensko

 

Majitel realitní společnosti RE/MAX Česká republika David Krajný, uzavřel dohodu s Richardem Churým, minoritním vlastníkem sítě RE/MAX Slovensko a stává se tak stoprocentním vlastníkem slovenské sítě.

Loading 

David Krajný dosud kontroloval ve slovenské pobočce šedesátiprocentní podíl. Změna nastává i ve výkonném vedení společnosti – novým generálním ředitelem RE/MAX Slovensko byl jmenován Jan Hrubý, který bude nyní zodpovídat za řízení a rozvoj sítě v Česku i na Slovensku.

„Situaci vnímám jako příležitost k posílení a růstu značky RE/MAX na Slovensku a díky ještě silnějšímu vzájemnému propojení můžeme zcela naplno využívat společné synergie v Česku a na Slovensku,“ vysvětluje David Krajný, prezident RE/MAX Česko a Slovensko.

Dosavadní generální ředitel a spolumajitel Richard Churý se bude i nadále podílet na rozvoji sítě RE/MAX Slovensko.

„Chtěl bych tímto srdečně poděkovat Richardu Churému za všechny roky, po které na Slovensku budoval síť RE/MAX. Především díky němu patříme mezi nejvýznamnější realitní kanceláře na Slovensku. Velmi oceňuji jeho přínos a jsem velmi rád, že se rozhodl i nadále spojit svůj profesní život s naší značkou,“ dodává David Krajný.

„Hodláme se zaměřit především na zvýšení efektivity a sdílení know how, které povede k akceleraci růstu tržního podílu. Klíčovým cílem je pro nás expanze, rozvoj stávající sítě a investice do značky, abychom se stali opravdovým lídrem na slovenském trhu,“ doplňuje Jan Hrubý, nový generální ředitel RE/MAX Česko a Slovensko.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Česká roubenka láme cenové rekordy, ostatní chalupy většinou zlevňují

Tři roky extrémního zájmu, tři roky vychládání. Tak by se dal ve zkratce nazvat vývoj českého trhu s rekreačními objekty. A jak se zdá, přichází teď období stagnace. Ceny chalup totiž přímo před sezonou klesly a leckde odmazaly celoroční růst. Proti trendu jsou jen prémiové objekty v Jizerských horách nebo Krkonoších a jejich podhůří. Vyplývá to z takzvaného […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 06. 2024

Digitalizace stavebnictví v úzkých. Chybí čas na přípravu, hrozí chaos

Vznik nového stavebního zákona provázely bouřlivé diskuse a při jeho přípravě muselo dojít k řadě kompromisů. Jednoznačným pozitivem ale měla být digitalizace stavebního řízení s účinností od 1. Července 2024. Jenže pár týdnů před spuštěním nemá za sebou Informační systém stavebního řízení ani pořádné testování, navíc si jej úředníci neměli šanci osahat v praxi.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

12. 06. 2024

Swiss Life Hypoindex červen 2024: Úrokové sazby hypoték hlásí bezvětří

Již pátý měsíc se měřeno Swiss Life Hypoindexem úrokové sazby hypotečních úvěrů prakticky nehýbou. Průměrný úrok se pohybuje mírně nad 5,5 % p. a. Optimistické představy, že sazby hypoték budou více kopírovat poměrně svižné tempo České národní banky a v polovině roku se běžně budou pohybovat pod pětiprocentní hranicí, se nenaplnily, a hned tak nenaplní. […]

Text: Milan Vodička

Foto: Swiss Life Select

07. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *