EUR 25.735

USD 22.178

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.735

USD 22.178

24. 06. 2015

Subjekty:
FINEP HOLDING

Projekt Prosek Park IX. nabídne nové byty k prodeji

 


 

V rámci nejnovější deváté etapy vznikne 104 nových bytů ve dvou pětipodlažních objektech.  Variabilní skladba bytů nabídne kategorie 1kk-4kk s možností klientských úprav a výběru z bohatého bytového vybavení. Každý z bytů bude mít vlastní balkon, lodžii nebo terasu. Současně s projektem vzniknou i nové odpočinkové plochy.

„Devátá etapa projektu Prosek Park se nachází v jeho jižní části, a nejen díky poloze, ale také díky architektonickému řešení se jedná o jednu z nejlepších částí celého projektu,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel společnost FINEP. S ohledem na bohatou občanskou vybavenost, sportovní a kulturní příležitosti v lokalitě a vynikající dostupnost do centra je vhodný pro rodiny s dětmi, mladé páry i tzv. singles. 

„Právě pro širokou strukturu budoucích majitelů bytů jsme koncipovali také vnitřní dispozice jednotlivých bytů – díky tomu zde najdou byty jak rodiny s dětmi, tak také ti, kdo bydlí sami, či náročnější klienti, kteří ve vyšších patrech domu najdou byty větších rozměrů, které budou mít také rozlehlé terasy, z nichž je unikátní výhled na město,“ představuje projekt Prosek Park IX. Tomáš Pardubický. Zajímavě architektonicky pojatá stavba se vyznačuje materiálovou rozmanitostí a barevnými omítkami v moderních přírodních odstínech. Oba domy mají výtahy a bezbariérové vstupy. Parkování je zajištěno podzemními parkingy, před domy budou také venkovní parkovací plochy.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Rozhovor: Jaké jsou výhody i případná úskalí družstevního bydlení?

Družstevní bydlení v minulosti tvořilo velkou část nabídky nemovitostí na českém trhu. Po roce 1989 se situace změnila a trendem bylo převést nemovitost do osobního vlastnictví. Zájemci o družstevní bydlení postačí 20 % z ceny nemovitosti a být solventní. Členem bytového družstva se lze stát i ve vyšším věku, vstoupit do něj může rovněž cizinec. Jaké další […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

22. 09. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.