Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Půjčka ProBydlení: vyberte si dobu splácení zcela podle svých představ

Wüstenrot má dobrou zprávu pro všechny, kteří hledají opravdu flexibilní úvěr na bydlení. Klienti, kteří si od 15. října sjednají Půjčku ProBydlení, si mohou zcela podle svých představ vybrat dobu splatnosti od 6 až do 22 let. Navíc, až do konce roku je Půjčka ProBydlení bez poplatků za vyřízení. Wüstenrot zlevnil delší doby splatnosti o 0,3 procentního bodu.

Překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení dosud nabízel na výběr pět dob splatnosti: Půjčka ProBydlení Expres na 6 a 8 let, standardní verze pak na 14, 18 nebo 22 let. „Nyní mohou klienti splácet 6 až 22 let zcela podle svých představ,“ říká David Krček, produktový manažer Wüstenrotu, a doplňuje: „Chtěli jsme klientům nabídnout maximální volnost a umožnit jim vybrat si úvěr, který se zcela přizpůsobí jejich plánům a finančním možnostem.“

Až do konce roku nižší sazba a bez poplatků

Půjčka ProBydlení Expres tak nově bude zahrnovat překlenovací úvěry se splatností 6, 7, 8, 9 a 10 let. Úroková sazba zůstává nezměněna a činí 4,89 % p. a. Standardní Půjčku ProBydlení si mohou klienti sjednat na 11 až 22 let včetně. Až do konce letošního roku mohou využít speciální sníženou úrokovou sazbu 4,59 % p. a.

Splnění snů o lepším bydlení díky Wüstenrotu je tak mnohem jednodušší a bez zbytečných poplatků. Půjčka ProBydlení je totiž až do konce roku bez poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Zdarma je rovněž zpracování a poskytnutí úvěru i vedení úvěrového účtu.

  Úroková sazba Doba splatnosti
Půjčka ProBydlení Expres 4,89 % 6, 7, 8, 9, 10 let
Půjčka ProBydlení  4,59 %* 11 – 22 let

* Úroková sazba pro úvěry sjednané do konce roku 2018 včetně slevy Wüstenrot ve výši 0,5 % – tu lze získat například, pokud má klient stavební spoření se zůstatkem k 31. 12. 2017 ve výši minimálně 20 000 Kč.

Bez zajištění až 1,5 milionu korun

Půjčka ProBydlení je překlenovací úvěr, který umožňuje pokrytí výdajů na nákup či rekonstrukci nemovitosti, ale i na pořízení družstevního bydlení. Úroková sazba začíná již na 4,59 % p. a., v případě refinancování dokonce od 4,39 % p. a.

Výše úvěru bez zajištění může činit až jeden milion korun, v případě družstevního bydlení dokonce 1,5 milionu korun. Půjčku ProBydlení lze využít například na vybavení domácnosti či modernizaci bydlení. Také na střechu, bazén, garáž, zahradní domek, septik, zateplení fasády, ale i administrativní náklady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *