Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Rezidence Drahobejlova se blíží do cílové rovinky. Pár měsíců před plánovaným dokončením otevřela vzorový byt a má prodáno více než 70% jednotek.

07.05.2014 01:05 Tisková zpráva:

„Na Dni otevřených dveří 26. dubna jsme přivítali více jak 100 návštěvníků, což pokládám za veliký úspěch. Slavnostně jsme otevřeli a představili vzorový byt 1+kk flexi,“ komentuje aktuální dění v projektu Zdeňka Prodanová, Marketing and Sales Manager projektu Rezidence Drahobejlova a pokračuje: „Zájemci o bydlení si však mohou prohlédnout vzorový byt i nadále a přesvědčit se tak o kvalitě a vkusném designu vybavení bytů v Rezidenci Drahobejlova. Zároveň se mohou inspirovat i zařízením vzorové bytu navržené designérkou Sharon Hindle, která své služby nabízí našim klientům při zvelebování bytu. Stačí tedy kontaktovat naše makléře, kteří jsou klientům k dispozici přímo v místě projektu v prodejní kanceláři, a dohodnout si termín prohlídky,“ uzavírá.

O projektu Rezidence Drahobejlova

Nové byty, od garsonek po luxusní mezonety s jedinečnými výhledy na panorama Prahy budou dokončeny v létě 2014, jsou ve vysokém standardu provedení a všechny mají k dispozici balkon, terasu nebo lodžii. Ceny bytů se v závislosti na dispozici a poloze bytu v domě, pohybují v rozmezí od 2 225 100 Kč do 6 973 000 Kč vč. DPH, jsou konečné, a pokud je k bytu přiřazeno parkovací místo, je zahrnuto i v jeho ceně.

Zajímavostí tohoto netradičního projektu jsou byty 1+kk flexi v nadstandardní velkosti od 39 do 68 m2, které může jejich majitel časem přeměnit ve 2+kk a přizpůsobit svým aktuálním potřebám a požadavkům na bydlení. Z bytu pro jednoho či pár pak může za několik let jednoduchými úpravami přizpůsobit prostor pro rodinné bydlení.

Nespornou výhodou lokality, která za poslední léta prošla radikální proměnou a stala se vyhledávaným místem ideálním pro práci i bydlení, je i velmi dobrá občanská vybavenost. Poblíž se nachází například Nemocnice s poliklinikou ve Vysočanech, Městský úřad Prahy 9, pošta, již zmíněná nákupní centra i menší obchůdky a restaurace. V okolí je několik mateřských a základních škol. V blízkosti projektu je i dostatek zelených ploch pro relaxaci i sportovní aktivity. Rezidenti jistě také ocení blízkost krásného rozlehlého parku Podvinní a relaxační procházky podél Rokytky. Z Rezidence Drahobejlova jsou to pouhé 3 minuty pěší chůze na stanici metra Českomoravská a pár kroků do Galerie Harfa či Fénix.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *