Středa 20. února. Svátek má Oldřich.

Sberbank nabízí akční novinky u hypotečních úvěrů

08.04.2013 02:04 Tisková zpráva: Sberbank

Až do 30. dubna 2013 si proto Sberbank CZ pro klienty připravila akční jarní nabídku nazvanou Bydlení bez starostí, u které banka garantuje poplatek ve výši pouhé 1 Kč za poskytnutí úvěru. Tato akční nabídka platí pro všechny typy standardních hypotečních úvěrů a také pro nabídku standardních amerických hypoték a konsolidací. U všech nově sjednaných hypoték navíc Sberbank nevybírá poplatek za vedení úvěrového účtu.

Další novinkou od 5. dubna 2013 je výrazné snížení sazby u refinancování do 100 % hodnoty nemovitosti. Tato sazba se nově snižuje o 0,5 procentního bodu. U hypoték se splatností do 10 let se sazba snižuje na 3,99 % a u hypoték se splatností nad 10 let jde nově o sazbu 4,29 %. Tato nabídka platí také pro 100% refinancování bez doložení příjmu při dosavadním bezproblémovém splácení (30 měsíců od podpisu smlouvy) a kromě občanů ČR ji navíc mohou využít například také občané Slovenska, Rakouska, Německa či Polska s přechodným nebo trvalým pobytem v ČR.

„Úpravou našich hypotečních produktů a také akční jarní nabídkou chceme oslovit širší obec zájemců o financování bydlení. Pro potenciální klienty může být zajímavé i zrušení poplatku za vedení úvěrového účtu. Sberbank tuto výhodu nabízí pro hypotéky čerpané od 28. února letošního roku,“ uvádí Jiří Škrob, produktový manažer Sberbank CZ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *