Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

Sberbank zahájila květnovou hypoteční ofenzívu

09.05.2013 12:05 Tisková zpráva: Sberbank

V rámci akce Květen je hypoték čas nabízí Sberbank klientům možnost výhodně bydlet již v květnu, pokud si u banky sjednají Hypotéku bez starostí, která má jednu z vůbec nejnižších úrokových sazeb na trhu ve výši 2,89 % p.a. U Hypotéky bez starostí klient neplatí žádný poplatek za vedení úvěrového účtu, což se nenachází v dlouhodobé nabídce u všech bank v ČR, a za zpracování hypotéky zaplatí jen 1 Kč. Až do 30. června pak Sberbank současně poskytuje odhad nemovitosti pro refinancování hypotéky zdarma. Klientovi budou vráceny náklady na odhad do výše 2500 Kč za byt a 3500 Kč za dům.

Novinkou je také akce Konsolidace bez starostí zajištěná nemovitostí, během které lze nejvýhodněji sloučit dosavadní splátky do jedné, výhodnější splátky. Konsolidace bez starostí umožňuje jedinečnou kombinaci splatnosti až 25 let spolu s výší úvěru až do 75 % hodnoty nemovitosti. Za vedení úvěrového účtu klient opět nic neplatí a má zdarma i vedení běžného účtu FÉR konto. Zpracovatelský poplatek činí 1 Kč a garantovaná úroková sazba u Konsolidace bez starostí je 4,99 % při zasílání mzdy na FÉR konto. Akce trvá až do konce června.

“Květnová hypoteční nabídka je založena na realizaci dvou hypotečních akcí s nejlepšími parametry na trhu „bez kompromisů a hvězdiček,“ komentuje květnovou akční nabídku Sberbank  CZ produktový manažer Jiří Škrob.

Tagy: akce květen

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *