EUR 25.235

USD 23.616

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.235

USD 23.616

23. 02. 2024

0 komentářů

SHD Real Estate zahajuje výstavbu a prodej bytů v Rezidenci Klíčov v pražských Vysočanech

 

Rezidence Klíčov, v současnosti nejvýznamnější rezidenční projekt z portfolia společnosti SHD Real Estate, vstupuje do fáze výstavby. V návaznosti na to SHD spouští prodej bytů situovaných v tomto komunitním developmentu ve Vysočanech na Praze 9, jenž by měl být dokončen v příštím roce.

Loading 

Rezidenci Klíčov tvoří 54 jednotek ve třech vícepatrových domech, které zájemcům nabídnou bydlení nejvyšší kvality. V bytech, jež jsou ve většině případů navrženy v dispozici 2+kk, najde svůj ideální nový domov každý, od jednotlivců a mladých párů až po rodiny s dětmi. Zároveň projekt pyšnící se excelentní lokalitou skýtá vynikající investiční příležitost. Kromě funkčního a estetického bydlení se budoucí obyvatelé Rezidence Klíčov mohou těšit jak na podzemní garážová stání, tak na výběr z nadstandardně široké škály velikostí sklepních úložných prostor. Nedílnou součástí přízemních bytů pak budou také velkorysé předzahrádky.

Stavební práce by měly být ukončeny na sklonku roku 2025. Aktuální spuštění prodeje bytových jednotek v Rezidenci Klíčov pak zprostředkuje možnost zajistit si bydlení kombinující moderní komfort s komorním charakterem okolní rezidenční čtvrti.

Zajištěná potřebná povolení nám konečně umožňují vdechnout Rezidenci Klíčov život,“ říká Roger Dunlop, CEO společnosti SHD Real Estate. „Projekt, který se nachází na prvotřídní pražské adrese s výbornou dopravní dostupností, bude definovat atraktivní architektura, skvělá občanská vybavenost i důraz na komunitní atmosféru. Kombinace moderního bydlení a lokality je v tomto případě opravdu jedinečná a my jsme hrdí na to, že můžeme zájemcům poskytnout tuto příležitost k vlastnímu bydlení v Praze.“

Rezidence Klíčov se nachází na svažitém pozemku na křižovatce ulic Nad Klíčovem a Pod Krocínkou, odkud nabídne panoramatický výhled na metropoli. Projekt obklopuje zeleň, v jeho bezprostřední blízkosti se nachází Sady na Klíčově, Klíčovský háj či Květinové hřiště. Hodnotu dále zvyšuje výborná dopravní obslužnost – stanice metra, tramvaje a autobusu Vysočanská v docházkové vzdálenosti, blízké vlakové nádraží Praha-Vysočany i nedaleké nájezdy na dálnice D8 a D10.

REKLAMA

V sousedství je k dispozici pestrá nabídka služeb, které zvyšují kvalitu života v lokalitě, včetně nákupního centra, školek i škol, zdravotnického střediska, parků, cyklostezek či kulturních zařízení, jako je nedaleká O2 Arena nebo kreativní čtvrť Pragovka.

Rezidence Klíčov se stane plnohodnotným rozšířením této atraktivní části hlavního města díky modernímu, svěžímu, čistému a na komfort obyvatel důraz kladoucímu architektonickému řešení vypracovanému ve spolupráci s projektanty Ubiquist VS.

„Projekt v sobě spojuje veškeré benefity bydlení v Praze,“ vysvětluje Roger Dunlop. „Vysočany jsou městskou částí plnou příležitostí k aktivnímu i kulturnímu vyžití, a vynikající dopravní spojení z nich navíc činí ideální výchozí bod pro poznávání celé metropole. Rezidence Klíčov vytvoří v živém městském

prostředí poklidné komunitní zázemí reflektující principy moderního designu i nerušivý způsob splynutí s atraktivnímokolím.“

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývoje


Související články

V Praze výrazně rostou prodeje nových bytů, ale už i ceny

Prodeje nových bytů v Praze v letošním roce výrazně rostou, developeři za první čtvrtletí prodali celkem 1520 nových bytů. To je ve srovnání se stejným obdobím loňského roku takřka trojnásobek. První čtvrtletí loňského roku však bylo z pohledu prodejů nejhorší v historii monitoringu trhu, tedy za poslední dvě desetiletí.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 04. 2024

Investice do nájemních rezidenčních projektů zaznamenávají v Česku boom

V roce 2023 se v Česku do komerčních nemovitostí investovalo celkem 1290 milionů eur, investice do nájemního bydlení činily 167 milionů eur, což je třikrát více než v roce předchozím. Vzrostl také podíl tohoto segmentu na celkovém objemu investic do komerčních nemovitostí. Zatímco v minulosti (s výjimkou roku 2020) šlo maximálně o 3,3 %, loni to bylo 13 %.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

19. 04. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *