EUR 24.725

USD 23.416

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.0 %

EUR 24.725

USD 23.416

29. 08. 2019

0 komentářů

Slovenský developer VI GROUP vstupuje na český trh s projektem za 20 milionů eur

 

VI GROUP, spol. s r. o., jeden z největších slovenských developerů, přichází na český trh. Aktuálně za sebou má přes 22 úspěšných developerských projektů, a do Česka vstupuje s projektem Velvaria Residence v hodnotě 20 milionů eur. Projekt má být dokončen roku 2021, a developer už se v Praze rozhlíží po dalších investičních možnostech. Společnost VI GROUP hodlá nabídnout českým zákazníkům dostupné a kvalitní bydlení v praktických, ale zároveň v designově nápaditých objektech. 


“VI GROUP se postupně ustálil na slovenském trhu a v současnosti patříme mezi  lídry v odvětví. Začínali jsme s plány rodinných domů, a nyní už se zaměřujeme na větší projekty. Jeden z posledních, které v Bratislavě dokončujeme, je Matadorka polyfunkční bytový dům s 335 byty a 29 nadzemními podlažími. Na český trh chceme přinést zajímavé projekty a také poskytnout našim klientům komplexní služby v podobě spojení architekta, developera, prodejce a hypotečního makléře. Navíc mají možnost zabezpečit si financování/hypotéku svého nového bydlení, bez platby rezervačních poplatků” říká Gabriela Szántová ze společnosti VI GROUP. Společnost zastřešuje zpracování předprojektové a projektové dokumentace staveb a územně-plánovací dokumentace. Zaštiťuje tak vše – od projednávání projektu se správci inženýrských sítí až po kolaudaci. “Služby, které poskytujeme jsou koncipovány tak, aby se zákazník nemusel starat prakticky o nic, a na jednom místě získal vše potřebné pro koupi bytu a jeho financování. Tento servis nám umožňuje zajistit příznivější úrokové sazby, veškeré podklady k zakoupeným nemovitostem a další výhody a služby,” doplňuje Gabriela Szántová.
 
Velvaria Residence nabízí k prodeji 234 obytných jednotek
 
VI GROUP otevírá své působení na českém trhu projektem Velvaria Residence, který je situován v Horoměřicích, s dobrou dostupností do centra, které je vzdáleno necelých 20 minut. Jedná se o nadčasový projekt bytového domu, který poskytuje kvalitní a komfortní bydlení všem věkovým kategoriím. Objekt je koncipován jako monoblok se třemi vybíhajícími křídly a je obklopen vysoce kultivovaným parkovým areálem. Ve třech křídlech objektu s pěti podlažími je celkem 234 obytných jednotek, pro které je zajištěno dostatek parkovacích míst, a to jak kolem domu, tak i v podzemních garážích. Bytové jednotky jsou dostupné ve variantách od jednopokojových bytů až po prostorné čtyřpokojové. Byty jsou praticky členěny a poskytují exkluzivitu soukromých teras nebo balkonů, v přízemí navíc s předzahrádkami. Cena začíná na 1 899 963 korun za jednopokojový byt.
 
Výhled do zeleně a komunitní bydlení
 
Projekt je koncipován jako komunitní bydlení uprostřed zeleně, a nabízí tak společné prostory, kde je možné trávit čas setkáváním se sousedy, či relaxací – ať už u jezírka, v altánku, ve velkém parku se sadem, nebo na tenisovém kurtu. Komunitní rezidenční charakter bydlení je podpořen také společným zázemím, na které v návrhu mysleli architekti projektu Juraj Duška, Richard Duška a Petronela Čapská. V centrálním křídle jsou tak situovány lukrativní prostory občanské vybavenosti a služeb a dispoziční řešení bytového domu počítá i se zdravotním střediskem pŕímo v objektu. 
Areál je navržen tak, aby pomohl ke kultivaci okolní krajiny a to díky rozšíření zelených ploch mezi zastavěnými územími obcí Horoměřice a Statenice. Výhled do zeleně je umožněn také díky té nejoptimálnější orientaci bydlení – na východ nebo západ. Projekt bude dokončen s ohledem na energetické šetření, což jeho obyvatelům poskytne optimalizaci provozu bytů a tím i úsporu nákladů.
www.velvaria.cz

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%5.71 Aktuální výše Hypoindexu

2.4%

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.