EUR 25.350

USD 23.394

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.350

USD 23.394

29. 08. 2019

0 komentářů

Slovenský developer VI GROUP vstupuje na český trh s projektem za 20 milionů eur

 

VI GROUP, spol. s r. o., jeden z největších slovenských developerů, přichází na český trh. Aktuálně za sebou má přes 22 úspěšných developerských projektů, a do Česka vstupuje s projektem Velvaria Residence v hodnotě 20 milionů eur. Projekt má být dokončen roku 2021, a developer už se v Praze rozhlíží po dalších investičních možnostech. Společnost VI GROUP hodlá nabídnout českým zákazníkům dostupné a kvalitní bydlení v praktických, ale zároveň v designově nápaditých objektech.

Loading 


“VI GROUP se postupně ustálil na slovenském trhu a v současnosti patříme mezi  lídry v odvětví. Začínali jsme s plány rodinných domů, a nyní už se zaměřujeme na větší projekty. Jeden z posledních, které v Bratislavě dokončujeme, je Matadorka polyfunkční bytový dům s 335 byty a 29 nadzemními podlažími. Na český trh chceme přinést zajímavé projekty a také poskytnout našim klientům komplexní služby v podobě spojení architekta, developera, prodejce a hypotečního makléře. Navíc mají možnost zabezpečit si financování/hypotéku svého nového bydlení, bez platby rezervačních poplatků” říká Gabriela Szántová ze společnosti VI GROUP. Společnost zastřešuje zpracování předprojektové a projektové dokumentace staveb a územně-plánovací dokumentace. Zaštiťuje tak vše – od projednávání projektu se správci inženýrských sítí až po kolaudaci. “Služby, které poskytujeme jsou koncipovány tak, aby se zákazník nemusel starat prakticky o nic, a na jednom místě získal vše potřebné pro koupi bytu a jeho financování. Tento servis nám umožňuje zajistit příznivější úrokové sazby, veškeré podklady k zakoupeným nemovitostem a další výhody a služby,” doplňuje Gabriela Szántová.
 
Velvaria Residence nabízí k prodeji 234 obytných jednotek
 
VI GROUP otevírá své působení na českém trhu projektem Velvaria Residence, který je situován v Horoměřicích, s dobrou dostupností do centra, které je vzdáleno necelých 20 minut. Jedná se o nadčasový projekt bytového domu, který poskytuje kvalitní a komfortní bydlení všem věkovým kategoriím. Objekt je koncipován jako monoblok se třemi vybíhajícími křídly a je obklopen vysoce kultivovaným parkovým areálem. Ve třech křídlech objektu s pěti podlažími je celkem 234 obytných jednotek, pro které je zajištěno dostatek parkovacích míst, a to jak kolem domu, tak i v podzemních garážích. Bytové jednotky jsou dostupné ve variantách od jednopokojových bytů až po prostorné čtyřpokojové. Byty jsou praticky členěny a poskytují exkluzivitu soukromých teras nebo balkonů, v přízemí navíc s předzahrádkami. Cena začíná na 1 899 963 korun za jednopokojový byt.
 
Výhled do zeleně a komunitní bydlení
 
Projekt je koncipován jako komunitní bydlení uprostřed zeleně, a nabízí tak společné prostory, kde je možné trávit čas setkáváním se sousedy, či relaxací – ať už u jezírka, v altánku, ve velkém parku se sadem, nebo na tenisovém kurtu. Komunitní rezidenční charakter bydlení je podpořen také společným zázemím, na které v návrhu mysleli architekti projektu Juraj Duška, Richard Duška a Petronela Čapská. V centrálním křídle jsou tak situovány lukrativní prostory občanské vybavenosti a služeb a dispoziční řešení bytového domu počítá i se zdravotním střediskem pŕímo v objektu. 
Areál je navržen tak, aby pomohl ke kultivaci okolní krajiny a to díky rozšíření zelených ploch mezi zastavěnými územími obcí Horoměřice a Statenice. Výhled do zeleně je umožněn také díky té nejoptimálnější orientaci bydlení – na východ nebo západ. Projekt bude dokončen s ohledem na energetické šetření, což jeho obyvatelům poskytne optimalizaci provozu bytů a tím i úsporu nákladů.
www.velvaria.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývoje


Související články

Versace, Fendi nebo Armani vstupují do rezidenčního sektoru

Aktuální analýza Savills „Branded Residences Report“ uvádí, že počet renomovaných značkových apartmánových rezidencí se celosvětově za posledních deset let zvýšil o více než 160 %. Nové značky, lokace a posun ve standardech vybavení hotelů tento sektor posunují na stále vyšší úroveň. Celkem bylo na světě dokončeno více než 690 takových rezidencí a do roku 2030 by […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

12. 12. 2023

Zlevní od Nového roku byty?

Senátem prošel konsolidační balíček, prezident avizoval přidat svůj podpis. Tento návrh počítá pouze se dvěma sazbami DPH, a to se sníženou sazbou 12 % a základní sazbou 21 %. Znamená to tedy, že byty do 120 m2, které postaví a prodává developer, budou nově zatíženy jen 12% daní. To je o tři procentní body méně, […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

23. 11. 2023

Prodeje novostaveb v Praze rostou. Prim hrají malometrážní byty

Pražský bytový trh zažívá za poslední půlrok postupné oživování objemu prodejů. To je způsobeno zrušením přísných limitů ČNB pro poskytování hypotečních úvěrů, nabídkou garantovaných hypoték ze strany developerů a rozšířením nabídky projektů, které byly v předchozím roce a půl staženy z prodeje a čekaly na vhodnou příležitost na opětovné nabídnutí na trh.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

10. 11. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *