Pondělí 24. června. Svátek má Jan.

Společnost Fincentrum Reality rostla v loňském roce o 20 procent

10.01.2019 12:01 Tisková zpráva:

Jedna z největších domácích realitních kanceláří zaznamenala meziročně vyšší obrat o 20 procent. Fincentrum Reality obsloužila více než 2 000 klientů a v nabídce měla kolem 3 000 nemovitostí. „Za pět let naší existence jsme se stali respektovanou a silnou značkou u našich klientů. Kvalitu naší služby chceme udržet na stejné úrovni a zaměřit se na další zlepšování vlastního vzdělávacího systému našich makléřů,“ prohlásil Martin Fojtík, provozní ředitel Fincentrum Reality.

V současné době má Fincentrum Reality 70 poboček po celé České republice, největší meziroční nárůst lidí a transakcí realitní společnost zaznamenala v Pardubicích, v Hradci Králové, v Moravskoslezském kraji, v Praze a ve středních Čechách. „Počet makléřů v naší společnosti oproti minulému roku stoupl o 15 procent. Daří se nám vytvářet prostředí pro makléře, ve kterém chtějí dlouhodobě pracovat. Máme dlouhodobě kvalitní vzdělávací procesy, které považujeme na dnešním trhu za klíčové, a nezapomínáme ani na spravedlivé odměňování za vykonanou práci,“ popsal Martin Fojtík.

Jako jediná realitní kancelář v České republice Fincentrum Reality úzce spolupracuje s finančně-poradenskou společností. Klientům tak nabízí komplexní služby, kromě prodeje či nákupu nemovitosti také zajištění hypoték nebo návrhy na různá jiná finanční řešení a investice. „Spolupráce s finančními poradci přináší makléřům atraktivní klienty, které by na volném trhu mohli hledat obtížněji,“ upozornil Martin Fojtík, provozní ředitel Fincentrum Reality.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *