EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

04. 06. 2024

0 komentářů

Společnost Geosan Development zahajuje pátou etapu prodeje stavebních pozemků u Poděbrad

 

Společnost Geosan Development spouští prodej další etapy stavebních parcel v obci Choťánky u Poděbrad ve Středočeském kraji vhodných pro individuální výstavbu rodinných domů. Pátá etapa zahrnuje celkem 30 pozemků o velikosti od 600 do 934 metrů čtverečních. Stavební povolení na jejich kompletní zasíťování a výstavbu příjezdových komunikací bylo právě vydáno. Předání novým majitelům se očekává na podzim příštího roku.

Loading 

V předchozích čtyřech fázích projektu se dohromady prodalo již 108 parcel, přičemž na části z nich probíhala v posledních měsících čilá výstavba. Aktuálně se čerstvě dokončené domy zabydlují novými majiteli a celá lokalita postupně ožívá. „Jsme rádi, že můžeme navázat na úspěch předchozích etap a nabídnout zájemcům o bydlení jen pár minut od Poděbrad další tři desítky stavebních parcel. Díky jednotné koncepci bude celá oblast působit velmi kompaktně. Majitelé zde budou moci postavit dvoupodlažní rodinné domy se štítovou stěnou orientovanou do ulice, čímž maximálně využijí velikost pozemku a vytvoří si pohodlné bydlení s dostatkem soukromí. Zároveň štíty nasměrované do ulice dodají lokalitě osobitý charakter a přispějí k jejímu atraktivnímu vzhledu,“ říká Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Pozemky budou kompletně připravené k výstavbě, včetně napojení na vodovod, kanalizaci, elektřinu a veřejné osvětlení. Chybět nebudou nově vybudované komunikace s chodníky pro bezpečný přístup k jednotlivým parcelám. Součástí projektu je také již hotový park s dětským hřištěm a multifunkčním sportovištěm pro trávení volného času.

Stavební parcely se nacházejí v obci Choťánky, pouhé 3 km od lázeňského města Poděbrady. Tato lokalita nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a kompletní občanské vybavenosti. Široká nabídka supermarketů, obchodů, služeb i kulturních a sportovních zařízení je vzdálena jen několik minut jízdy autem. Navíc potřebné zázemí, ať už jde o prodejnu s potravinami anebo pekařství, naleznete i v samotné obci Choťánky.

Okolní krajina vybízí k aktivnímu trávení volného času, ať už preferujete pěší turistiku, cyklistiku nebo koupání. Díky blízkosti řeky Labe si můžete užít příjemné projížďky na kole podél jejích břehů. Nedaleko se rovněž rozkládá oblíbené koupaliště Jezero, které je ideálním místem pro rodinnou zábavu a odpočinek.

Více informací o parcelách naleznete na webových stránkách www.pozemkyupodebrad.cz.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Dostupnost bytů se opět zhoršila a blíží se novému rekordu

Podle dnes zveřejněného indexu dostupnosti bydlení (CG-Index) se dostupnost bydlení v Praze opět zhoršila. Na průměrný nový byt o výměře 70 m2 je nyní v hlavním městě potřeba 15,4 ročních mezd (maximum bylo v prvním čtvrtletí 2022 – 17,3), což je nejvíce ze všech okolních metropolí. Praha je v regionu nejméně dostupná i co se […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

19. 06. 2024

Česká roubenka láme cenové rekordy, ostatní chalupy většinou zlevňují

Tři roky extrémního zájmu, tři roky vychládání. Tak by se dal ve zkratce nazvat vývoj českého trhu s rekreačními objekty. A jak se zdá, přichází teď období stagnace. Ceny chalup totiž přímo před sezonou klesly a leckde odmazaly celoroční růst. Proti trendu jsou jen prémiové objekty v Jizerských horách nebo Krkonoších a jejich podhůří. Vyplývá to z takzvaného […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 06. 2024

Digitalizace stavebnictví v úzkých. Chybí čas na přípravu, hrozí chaos

Vznik nového stavebního zákona provázely bouřlivé diskuse a při jeho přípravě muselo dojít k řadě kompromisů. Jednoznačným pozitivem ale měla být digitalizace stavebního řízení s účinností od 1. Července 2024. Jenže pár týdnů před spuštěním nemá za sebou Informační systém stavebního řízení ani pořádné testování, navíc si jej úředníci neměli šanci osahat v praxi.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

12. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *