EUR 25.665

USD 22.733

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.665

USD 22.733

03. 02. 2020

Spořicí účet Wüstenrot s garantovanou roční sazbou zabodoval v soutěži o nejlepší finanční produkty

 

Praha 3. února 2020 – Devátý ročník soutěže finančních produktů vyhlašované portálem Finparáda.cz přinesl úspěch i finanční skupině Wüstenrot. V kategorii Spořicí účty od 300 tisíc Kč získala druhé místo. Klientsky oblíbený Wüstenrot Spořicí účet s roční garantovanou sazbou se tak zařadil mezi nejlepší finanční produkty na českém trhu.  


Jako každý rok, i letos udělila porota soutěže Finaprada.cz – Finanční produkt 2019 ocenění nejlepším finančním produktům na českém trhu. Soutěž je rozdělena do několika kategorií, v dané oblasti jsou následně vybrány tři nejlepší produkty. Odborná porota vždy hodnotí podle předem stanovených kritérií.
Druhé místo pro Wüstenrot
V kategorii Spořicích účtu od 300 tisíc Kč, ve které za rok 2019 získala společnost Wüstenrot
se svým spořicím účtem druhé místo, byla hodnocena nejen úroková sazba, ale také délka výpovědní lhůty, podmínky využívání produktu apod. „Odborná porota vybrala náš spořicí účet mezi top produkty na českém trhu, což nás samozřejmě velmi těší. I nadále je naším cílem nabízet klientům zajímavé a výhodné produkty, které jim usnadní cestu ke splnění jejich snů a plánů,“ uvádí Pavel Hejzlar, produktový manažer finanční skupiny Wüstenrot.
Wüstenrot Spořicí účet s roční garantovanou sazbou
Výhodnou garantovanou roční sazbu 1,5 % úročení vložených úspor získá každý nový klient, bez ohledu na výši vkladu. Založení spořicího účtu je zdarma bez nutnosti vedení Wüstenrot Běžného účtu. Spořicí účet si noví klienti mohou založit jednoduše on-line nebo u finančních poradců Wüstenrot. K dispozici je také nezávazná přesná kalkulace, podle plánů a možností každého z klientů.
 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

úrokové sazby hypoték leden 2020

Aktuální sazby hypoték: Sazby pozvolna míří vzhůru

Konkurenční boj drží úrokové sazby hypotečních úvěrů stále při zemi. Na prosincové zdražení hypoték Hypoteční banky zatím zareagovala Česká spořitelna, Raiffeisenbank a Wüstenrot. Sberbank naopak hypotéky zlevnila.

Text: Jana Zámečníková

07. 01. 2020

Aktuální sazby hypoték červen 2020

Aktuální sazby hypoték: Dál zlevňují i velké banky

Hypoteční sazby se opět přibližují dvouprocentní hranici. Rozhýbat hypoteční trh se snaží i největší hypoteční hráči. Hypotéky zlevňuje Česká spořitelna, Hypoteční banka či Komerční banka. Nižší úrokové sazby hypoték ale hypoteční trh nespasí, klienti na ně již příliš neslyší.

Text: Jana Zámečníková

03. 09. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.