Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

UniCredit Bank: Potřetí zlatá Převratná hypotéka

08.06.2012 04:06 Tisková zpráva: UniCredit Bank

Od začátku roku získala UniCredit Bank cenu pro nejlepší privátní bankovnictví od Euromoney, poté dvě ceny korporátního bankovnictví, a to pro Best Trade Finance Bank a Best Supply Chain Award od prestižního časopisu Global Finance, a nyní trojici Zlatých korun.

UniCredit Bank uspěla ve všech kategoriích, tedy jako silná, mezinárodní a především univerzální banka, která umí nabídnout vysoce kvalitní služby zákazníkům bez ohledu na segment a být silným partnerem při řešení každodenních záležitostí jednotlivců i nadnárodních firem. Všechny ceny jsou určitým poděkováním od našich klientů či odborníků v oboru za kvalitní práci a služby, které odvádíme, ale nejvyšším vyznamenáním je především spokojený klient. Věřím, že již nyní máme další zajímavé produkty, jako je například Spořicí účet Prima, které jsou dalším příslibem pro úspěch v následujícím ročníku Zlaté koruny,“ uvádí Paolo Iannone, místopředseda představenstva a obchodní ředitel UniCredit Bank.

UniCredit Bank má širokou nabídku hypotečních úvěrů a řadí se mezi banky s nejnižšími úrokovými sazbami. Mezi hlavní výhody Převratné hypotéky, tedy variabilní, patří především její jednoduchost a přehlednost. Při současných tržních sazbách jsou splátky nižší než u hypotéky s pevnou úrokovou sazbou. Navíc klienti mohou kdykoliv a bez jakýchkoliv sankcí přejít na hypotéku s pevnou úrokovou sazbou. Pokud se rozhodnou předčasně splatit Převratnou hypotéku částečně nebo zcela, mohou tak učinit.

U Hypotéky Flexi je klíčovou funkcí její flexibilita, což znamená, že je schopna se přizpůsobit individuálním potřebám klienta a nabízí mu jedinečnou možnost splatit jistinu úvěru kdykoliv a bez sankce. To může být velmi výhodné, například pokud klient čeká na prodej své původní nemovitosti nebo očekává v krátké době příjem finančních prostředků. Minimální výše hypotečního úvěru je od 200 000 Kč. Stejně jako v loňském roce si Hypotéka Flexi odnáší krásnou bronzovou korunu.

Internetová aplikace Splátkomat.cz byla v uplynulém roce jedním z prvních produktů na českém finančním trhu nabízející optimalizaci úvěrového zatížení. Již v roce 2011 získala UniCredit Bank druhé místo v soutěži WebTop 100 o nejlepší „microsite“ aplikaci, jako jediná finanční instituce na českém trhu. Splátkomat.cz umožňuje sloučit různé úvěry, tedy bankovní i nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorenty do jednoho výhodnějšího. Od června tohoto roku Splátkomat.cz nabízí novou a prozatím zcela ojedinělou službu, která umožní klientům porovnat podmínky původních úvěrů s novou Presto půjčkou a zjistit, o kolik méně na novém úvěru klient celkově přeplatí.

„Nový Splátkomat.cz totiž obsahuje databázi průměrných sazeb a poplatků většiny poskytovatelů úvěrů na českém trhu. Za úspěchem našich produktů stojí patrně i skutečnost, že úroková sazba, kterou u nás klienti získají, je v průměru až o 40 % nižší, než jsou úroky úvěrů, které se klienti rozhodli u nás sloučit,“ doplňuje Giovanni Guidi, ředitel osobního bankovnictví UniCredit Bank.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *