Úterý 07. července. Svátek má Bohuslava.

Výsledky na realitním trhu za třetí čtvrtletí jsou velkým úspěchem!

15.10.2012 02:10 Tisková zpráva: M&M reality

Oproti loňskému roku si společnost M&M reality polepšila o téměř 15 % ve srovnání s meziroční tržbou loňského roku. Tento zásadní nárůst v řádech několika jednotek procent je dán rapidně se zvyšujícím počtem prodaných realit, kde společnost M&M reality zaznamenala nárůst o 8,68 %.

„Objem prodaných nemovitostí oproti loňským třem čtvrtletím je skvělý. Zatímco loni jsme touto dobou měli prodaných 10 822 nemovitostí, letos to je za stejné období celých 11 762. Růstová tendence je tedy evidentní,“ vysvětluje Miroslav Jonáš, místopředseda představenstva a obchodní ředitel M&M reality.

Skokový nárůst prodejů je zapříčiněn především tím, že ceny bytů, domů ani pozemků v posledních měsících neklesají, naopak, stále mírně stoupají. Tomuto trendu se nevyhýbají ani ceny pronájmů, kde se jedná o zvýšení až o 3 % ze stávající ceny. Dá se tedy předpokládat, že výhodnější příležitost pro nákup nemovitosti již nebude.

„ Lze říci, že podobným způsobem se bude realitní trh vyvíjet i nadále. Jestliže se bude hospodářská situace zlepšovat, ceny nemovitostí rozhodně klesat nebudou. Proto v blízké budoucnosti očekáváme mírný růst prodejů za předpokladu, že banky zachovají vlídnou úvěrovou politiku,“ doplňuje Miroslav Jonáš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *