EUR 23.985

USD 22.380

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.985

USD 22.380

Wüstenrot cyklotým počtvrté na trati Handy Cyklo Maratonu

 


 

Do projektu se letos zapojilo také všech 14 krajů České republiky. Záštitu nad projektem převzali krajští hejtmani, ministryně pro místní rozvoj, ministryně práce a sociálních věcí, primátorka hlavního města Prahy a další. Trasa vede napříč Českou republikou až na Slovensko, kde je obrátka na Bratislavském hradě. Přesnou cestu si volí každý tým sám, všechny týmy však musí projet 33 záchytnými body. Závod se jede ve dne i v noci, jeho  oficiální délka je 2 222 km a časový limit je 111 hodin.

Cyklistické zápolení cestami České republiky a Slovenska nám již třikrát dalo možnost jedinečným způsobem nahlédnout do světa handicapovaných, dnes lze již říct kamarádů. I proto se těšíme na letošní ročník, protože toto spojení cyklistiky a přátelských setkání je pro nás něco mimořádného,“ říká Radim Dvořáček z úseku Marketing a public relations finanční skupiny Wüstenrot a zároveň také manažer Wüstenrot cyklotýmu. Členkou osmičlenného týmu je letos již podruhé handbikerka Kateřina Šimonková, kterou Wüstenrot již třetí rok podporuje. Na trati závodu prověří svůj nový handbike pořízený za finanční příspěvek od finanční skupiny Wüstenrot a jejích zaměstnanců. 

Čtyřdenní Handy Cyklo Maraton organizovaný občanským sdružením Cesta za snem není klasickým závodem, ve kterém jde o lámání rekordů. Jeho cílem je šíření myšlenky sportu bez bariér a zbytečných předsudků. Trať končí na pražském Vítězném náměstí, kam cyklisté dorazí nejpozději v sobotu 6. srpna. 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývoje


Související články

úrokové sazby hypoték leden 2020

Aktuální sazby hypoték: Sazby pozvolna míří vzhůru

Konkurenční boj drží úrokové sazby hypotečních úvěrů stále při zemi. Na prosincové zdražení hypoték Hypoteční banky zatím zareagovala Česká spořitelna, Raiffeisenbank a Wüstenrot. Sberbank naopak hypotéky zlevnila.

Text: Jana Zámečníková

07. 01. 2020

Aktuální sazby hypoték červen 2020

Aktuální sazby hypoték: Dál zlevňují i velké banky

Hypoteční sazby se opět přibližují dvouprocentní hranici. Rozhýbat hypoteční trh se snaží i největší hypoteční hráči. Hypotéky zlevňuje Česká spořitelna, Hypoteční banka či Komerční banka. Nižší úrokové sazby hypoték ale hypoteční trh nespasí, klienti na ně již příliš neslyší.

Text: Jana Zámečníková

03. 09. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *