Neděle 17. února. Svátek má Miloslava.

Wüstenrot hypoteční banka znovu snížila úrokové sazby hypoték

23.04.2013 04:04 Tisková zpráva: Wüstenrot hypoteční banka

Úrokové sazby klesly o další 0,1 % ročně

U účelových úvěrů na bydlení a refinancování snížila banka úrokové sazby s pětiletou a tříletou fixací o 0,1 % p. a. Úprava se týká všech druhů sazeb, tj. garantované, minimální i EXTRA sazby.

Úroková sazba hypotečního úvěru, ke kterému si klient u Wüstenrotu sjedná také pojištění nemovitosti a životní pojištění, se snižuje o další 0,2 % p.a. Klientovi je navíc poskytnuta sleva na pojistném, která u pojištění nemovitosti činí 20 procent, u životního pojištění pak 10 procent.

Klient, který splní podmínky pro EXTRA sazbu, může získat Hypotéku Refin na refinancování starších úvěrů už za 2,39 % p. a. Úroková sazba Hypotéky Wüstenrot na bydlení začíná na 2,49 % ročně.

Hypotéka bez poplatku

Bez poplatku poskytuje banka Hypotéky na vlastní bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací úrokové sazby. Zdarma je také vyřízení Hypotéky Refin.

Zájem o hypotéky roste

V 1. čtvrtletí poskytla Wüstenrot hypoteční banka více než 750 úvěrů a hypoték, což představuje meziroční nárůst o 72 %. Objem poskytnutých úvěrů vzrostl o 82 % na 950 mil. korun.

Více než polovinu hypotečních obchodů banky tvoří refinancování starších hypoték a úvěrů na bydlení.  Na tyto účely banka nabízí osvědčenou Hypotéku Refin, která se vyznačuje nejen výhodnou úrokovou sazbou, ale především rychlým vyřízením a administrativně nenáročnou formou dokladování žádosti o úvěr. Banka například akceptuje původní ocenění nemovitosti a místo dokládání příjmů jí stačí čestné prohlášení klienta, že je schopen úvěr splácet.

V souvislosti s konsolidací nevýhodných spotřebitelských úvěrů a jiných půjček se ve srovnání s loňským rokem zvýšil také zájem klientů o neúčelovou tzv. americkou Hypotéku na cokoliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *