Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Wüstenrot potvrdil v soutěži Zlatá koruna svou dlouhodobě nepřehlédnutelnou pozici na trhu stavebního spoření

01.06.2016 01:06 Tisková zpráva: Wüstenrot – stavební spořitelna

„Ocenění v prestižní soutěži Zlatá koruna nás nesmírně těší. Jsem rád, že odborníci opět ocenili kvality Půjčky ProBydlení, díky níž vykázala naše stavební spořitelna v loňském roce nejvyšší meziroční nárůst úvěrových obchodů o 153,6 procent. V roce 2015 jsme klientům poskytli úvěry na bydlení ve výši přes 2,1 miliardy korun a dosavadní letošní výsledky ukazují, že letos to bude mnohem více. Jsem přesvědčen, že naše Půjčka ProBydlení je velmi zajímavým řešením financování bydlení,“ říká Kurt Scheuermann, člen představenstev společností Wüstenrot odpovědný za řízení rezortu obchodu a marketingu, a dodává: „Rád bych poděkoval všem spolupracovníkům, kteří se na tomto dlouhodobém úspěchu podílejí.“

Stříbro pro úvěrový produkt na financování bydlení

Půjčka ProBydlení je vhodná jak na drobnější bytové úpravy, tak i na nákladnější rekonstrukci nebo modernizaci bydlení. „Klienti u ní oceňují především rychlé rozhodnutí o poskytnutí úvěru a možnost získat až 1 000 000 korun bez zajištění úvěru nemovitostí.“ uzavírá Kurt Scheuermann. Volitelná je i volba doby splatnosti a od ní se odvíjející výše měsíční splátky. U rychlejší varianty je možné zvolit dobu splácení 6 nebo 10 let, u pomalejší je na výběr mezi 14, 18 a 22 lety.  

Stavební spoření pro děti od Wüstenrotu – záruka kvality

Dětské stavební spoření Kamarád+ kraluje soutěži Zlatá koruna v posledních 7 letech a letošní Bronzová koruna je již jeho 8. oceněním. Stupně vítězů mu patří nejen pro jeho atraktivní zhodnocení, ale i proto, že je bez poplatku za uzavření smlouvy, což představuje úsporu 3 000 korun.  „Pro rodiče je určitě dobrou zprávou, že od dubna platí novela zákona o stavebním spoření, která usnadňuje ukončení smlouvy nezletilého dítěte. U smluv ukončovaných po 6 letech spoření už rodiče nepotřebují souhlas opatrovnického soudu, což stavební spoření jako produkt pro děti opět zatraktivňuje,“ říká Kurt Scheuermann.

Za kvalitu svých produktů a služeb byla stavební spořitelna Wüstenrot v posledních 5 letech vyhlášena také Stavební spořitelnou roku v anketě Fincentrum banka roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *